Moje novo auto Audi A4 :)

Moje novo auto Audi A4 :)

Član
Čestitam puno predjenih kilometara;)
Ja sam ga gledao na pik u nije bila loša cijena , čovjek iz gradiške prodavao.
Kod tog modela hoce da se gule prekidači posebno onaj za svijetla)vidim da si napisao) , to im je malo mana..
Ako nije tajna za koliko si ga dobio , moze i na pp
Jos jednom sretno, i javi se na bhaudi-club.com da nam poboljsas vozni park
 
Član
sta se moze reci o takvom auto nego sve pohvale i puno predjenih kilometara










street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
kako mi se svidja ovaj audi, boja sve...po meni ima najbolju liniju i jedino sto bi na njemu promijenio bi bila prednja karambolka koju bi uradio kao kod novog audija
 
Član
xzone je napisao(la):
kako mi se svidja ovaj audi, boja sve...po meni ima najbolju liniju i jedino sto bi na njemu promijenio bi bila prednja karambolka koju bi uradio kao kod novog audija

Pa gdje ćeš to raditi, uopšte to se ne može uklopiti(kod b6 branik je ibačen, a kod b7 ravan i ide s maskom... i još dosta toga) kako treba jedino da se mijenja sve napred inače samo naruži auto
 
Član
duleprof je napisao(la):
xzone je napisao(la):
kako mi se svidja ovaj audi, boja sve...po meni ima najbolju liniju i jedino sto bi na njemu promijenio bi bila prednja karambolka koju bi uradio kao kod novog audija

Pa gdje ćeš to raditi, uopšte to se ne može uklopiti(kod b6 branik je ibačen, a kod b7 ravan i ide s maskom... i još dosta toga) kako treba jedino da se mijenja sve napred inače samo naruži auto

nisam reko da se odradi od b6 vec na taj fazon a sve se moze uraditi kad se hoce
 
Član
Gledao sam par auta po netu gdje je na B6 stavljen prednji kraj od B7 i čini se da se vrlo jednostavno uklopi... ;)
 
Top