Moje novo auto Audi A4 :)

Moje novo auto Audi A4 :)

Član
TDi Power je napisao(la):
Hvala vam svima i na lijepim željama ....


Ne iz BL je auto,zena ga je vozila sto moze biti dobro i lose :lol: nevjerovatno je ocuvan iznutra,osim sto je dama imala povece nokte pa je malo vise upotrebljive dugmice ogulila i auto mirise na zenski parfem nevejrovatno (imam problem zbog toga) :lol::lol::lol:





ne nemas, sad mozes i neke druge djevojke voziti, a da ti djevojka ne primjeti :lol: sala :D

puno srece sa autom, aj lajk it veri mač :cool:
 
Član
bravo majstore,svaka cast,dobar audi, dosao je jedan ovakav i kod mene u grad,za razliku od tvog samo ima xenon, ostalo je sve isto. probao sam ga,i stvarno fino ide,predobar je svegami. Ovaj tvoj mi je bolji zbog boje. Kod tebe uvijek fine zujalice:cool:
drago mi je sto si nam se opet vratio na forum:icon_smile:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Neka je sa srecom i da te duuuugo sluzi bez ikakvih kvarova i problema :) i pusti ovo sto ti aldintdi kaze "pun gas" samo ti polako i bez divljanja

Hvala ti wumra :) ...ah divljanja ce biti uvijek to znas,a ako mi je sudjeno i stat cu brzo :smajli43:

VR6Boki je napisao(la):
Dobar autic, idi sad na planinu i ganjaj snijeg, iskoristi taj Quattro da valja :icon_biggrin:

Ah vec probao i iskoristio sve krivine :lol:

emir_89 je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Hvala vam svima i na lijepim željama ....


Ne iz BL je auto,zena ga je vozila sto moze biti dobro i lose :lol: nevjerovatno je ocuvan iznutra,osim sto je dama imala povece nokte pa je malo vise upotrebljive dugmice ogulila i auto mirise na zenski parfem nevejrovatno (imam problem zbog toga) :lol::lol::lol:





ne nemas, sad mozes i neke druge djevojke voziti, a da ti djevojka ne primjeti :lol: sala :D

puno srece sa autom, aj lajk it veri mač :cool:





Ma salim se ja nemam problema sa tim ;)


ArminM je napisao(la):
bravo majstore,svaka cast,dobar audi, dosao je jedan ovakav i kod mene u grad,za razliku od tvog samo ima xenon, ostalo je sve isto. probao sam ga,i stvarno fino ide,predobar je svegami. Ovaj tvoj mi je bolji zbog boje. Kod tebe uvijek fine zujalice:cool:
drago mi je sto si nam se opet vratio na forum:icon_smile:

Ah uzimam samo sta mi se svidja ;)

Hvala na dobrodoslici ;)
 
Top