moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

lako je vama Bosancima da se *urcite kad imate puteve boli glava :cool:


da vidite kakvi su kod nas "putevi" ma sta putevi KOZIJE STAZE :D
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
lako je vama Bosancima da se *urcite kad imate puteve boli glava :cool:


da vidite kakvi su kod nas "putevi" ma sta putevi KOZIJE STAZE :D
Vjeruj mi nisu bas bajni ;) eto kao nesta rade povodom toga ali i ono malo sto urade brzo propadne bukvanlo :lol:

Bravo 16v je napisao(la):
Ide Stilo extra! ;)
Solidno povuce :icon_smile: treba njemu mapu novu staviti...
 
Član
Pozz. svima. Ako moze pomoc jer ste upuceniji od mene sto se tice ove teme. Nedavno sam kupio fiat stila 1.9 jtd 2003 i imam problem sa servo volanom, isao sam na dijagnostiku (teleoptic) i pise da elekticna upravljacka jedinca radi povremeno. Medjutim meni je majstor obrisao gresku i radio je ok do prve kiše ( nakon par dana). Pored toga , konstantno mi na bordu izbacuje: stop engine, asr failure, air bag failure, low oil press itd. Ako mozete da mi pomognete savjetima, gdje se moze popraviti taj elektricni servo volan i kako da rijesim taj problem elektornike. Ako ste imali slicne probleme i ako znate neke dobre majstore (po mogucnosti u sarajevu) da mi mogu otkloniti taj problem. Hvala vam naprijed

P.S drug Stilo ti je extra potrudio si se oko njega
 
Član
Za pocetak provjeri kakav ti je akumulator i imas li zastitnu plastiku na njemu?
P.S. Otvori drug novu temu da ne kvarimo covjeku garazu! ;)
 
Član
ok, otvorio sam novu temu. To je sve ok preovjerio sam akumulator 75% pun i ima plastiku preko akumulatora:icon_question:
 
Član
Prvo i osnovno provjeri akumulator i vidi da ocistis malo kleme posto vremenom oksidiraju,ja sam imao problema sa servom isto i morao sam novi uzimati,valjda nije isti slucaj kod tebe :icon_rolleyes:
 
Član
da,desavalo mi se da u voznji "ostanem" bez serva,stanem ugasim auto zatim ponovo upalim radi sve,tako par puta i vise mu nije bilo spasa ;)

trebali bi ostali dijelovi vrata i stranica stici uskoro nadam se :icon_smile:
 
Član
iam preko puta nipexa u TZ stilo boja ko kod tebe ak ti sta treba mozda bi se moglo s onim dogovorit oko cijeen mada nekad zacijeni ko komsija mu preko puta nipex :D
 
Član
Nemam negdje mi je bio u porukama,mogu se raspitat, ne znam jel Bravof gdje zapiso davo sam njemu broj
 
Top