moja vozilica - Fiat Stilo

moja vozilica - Fiat Stilo

Član
Stilo je napisao(la):

Ja cu se na tebe stvarno drug naljutiti prvo mi klapis spojler ispred nosa a sad mi klapi tempomat :D jest da mi spojler nije odgovarao ja ga trebao u ponedjeljak uzeti:icon_twisted:
Jesi imo ti od alfe prije tempomat ili?;)
 
Član
heh jbg ne radim namjerno :lol: nisam imao od Alfe,pogledaj na Piku ima tempomata za Alfu ali za Stila je teze naci sto i sam znas ;)
 
Član
Nije lako naci ni jedno ni drugo po cjeni koju sam ja spreman izdvojiti ko ima zacjeni ko da je za golf a nije :lol: a lako je nac za 90km:icon_biggrin: cudno je to kako se hoce da bas ti uzmes i isto tako za spojler al vjerujem da je to sudbina a bice toga jos kad je uvezao ova dva uvest ce jos:cool: draze mi je da si ti uzeo nego netko drugi;) ma znam cjenu ne treba..
daj nam slike sta je pribavljeno;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Nije lako naci ni jedno ni drugo po cjeni koju sam ja spreman izdvojiti ko ima zacjeni ko da je za golf a nije :lol: a lako je nac za 90km:icon_biggrin: cudno je to kako se hoce da bas ti uzmes i isto tako za spojler al vjerujem da je to sudbina a bice toga jos kad je uvezao ova dva uvest ce jos:cool: draze mi je da si ti uzeo nego netko drugi;) ma znam cjenu ne treba..
daj nam slike sta je pribavljeno;)
heh,jbg cejf nije skup :p barem ja tako gledam :) neki djelovi su mi u stanu pa nemam slike ;)
 
Član
dio interijera tj tapecirunge sam preselio iz stana u kucu :D a ono glavno ciceve mi se nije dalo tegliti,to cu na licu mijesta aBd montirati,ev i par slikica :icon_smile:







 
Član
danas stigao pred zatezivač pojasa :icon_biggrin: posto je ovaj moj odradio svoju ulogu,i sa ovim svi elementi sigurnosti su nabavljeni :icon_smile:





 
Top