MOJ OCT

MOJ OCT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
aaaaaaaaaaaaaaaj majko moja glupostii
a to u Buljakovom mozda neki Dino gleda u kasike, kakva traka bolan tamo
a za te konje mozda je i istina veliki je to auto, ubio se za napucavanja, ubaci u gepek jednu kobilu mozda uspijes nabiti i na nekih 300 konja :D
 

IGY

Član
Bekir_SA je napisao(la):
tako sam cuo...
a za kobilu nema razloga a tebi bi mozda bolje sjela ta kobila posto...
auuuuuu
vrjedzamo se :D
ne znam ko je ovde isapo budala pa te svi ismijavaju :D
 
Član
Popustite malo, nema smisla se s njim raspravljati! Ima toliko konja i tacka, najjaci je!
 
Član
Ja samo znam da moje auto je 2.3 Turbo benzin i cipovanjem mu je vrh 31 ks.... u to je to... ali pravih 31 ks a ne "fola" ili kobila.....et to je od mene.
I glupo je nastavljat ovu temu posto prelazi u sprdnju....
pozz...
 
Član
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH

pozdrav i DD (u pakao ili ti ga svoju najgoru nocnu moru)

to sto si se prijavio na ovaj forum i kreno tim smjerom kojim si kreno to ti je jedna od najvecih gresaka sto si napravio u svom zivotu, al ako si gledo simpsonove onda sigurno znas da je ovo najveca greska koju si napravio u svom zivotu DOSAD jer tipovi poput tebe uvijek mogu gore .... samo mali prijedlog .... nebudi sivonja i nevjeruj svakom sve sto ti kaze nego laganini za tepsijom u ZG na mjerenje, pa ako stvarno iscupas tih 150+ konja kolko si napiso da imas, svi te castimo cevapima ....


p.s.
nemoj se ljutit stvarno nisam mislio nista loshe :)
 

Lav

Član
castimo te cipovima.
svaki clan ti je duzan docipovat auto. onda ces imat 1500 konja.
ima da oderes valjke.
 
Član
ok nisam ja reko da on ima 150ks tako kazu fino sam napisao. ne znam cemu sprdancija to za chip na novu mapu.
evo malo podatak preuzetih sa www.vector-tuning.hr

Zašto proizvođač nije sam predvidio povećanje snage?
U principu ideja o Tuning-u preuzeta je od samih proizvodača automobila. Naime danas imamo na tržištu ponude vozila sa istim motorom (npr VW Golf 1,9 TDI Pumpe düsen) kojima se snaga motora mijenja od 100 Ks do 150 KS ovisno o modelu (100KS, 115KS, 130KS, 150KS). Povećanje snage mijenja se samo promjenom softwera u ECU (centralnom racunalu), odnosno drugačijim načinom upravljanja motora (vrijeme i količina ubrizgavanja). Između ostalog proizvođači novijih generacija vozila od 1998. g koriste tkz. adaptivne softwaren u ECU koje po potrebi mijenjaju za pojedinu seriju vozila.

Da li se zbog Tuning-a skraćuje vijek motora?

Tuning-om se povećanje snage postiže optimaliziranjem rada motora i korištenjem tolerancije različitih dijelova motora, a ujedno se ne ulazi u granicna područja rada agregata. Prema dosadašnjim iskustvima raspon iskoristivosti disel motora ide do 60 % od početnih vrijednosti. Kod normalne upotrebe vozila i redovite zamijne ulja, redovitih servisa vijek trajanja motora se ne smanjuje.

Ne znam sta je smjesno.
kada mi je lik i KOMELA mapirao auto, bolje je islo do 100 bez oct mi je trebalo 12-13sec. sa oct-om 10,5-11sec. sada ide ispod 10...
pozzzz...
meni su rekli da ima sad ...ks ja nista ne tvrdim u prvom postu sam napisao da bi na valjke samo to chip na novu mapu nisam ni ja vjerovao ali... nema veze.
 
Član
ma to su price za malu djecu....
ja sam promjenio kamaru kola i svako sam cipovo..... bio nov ili polovan iso je na cipovanje. Ja samo kazem kako jest i nikom se ne rugam...
LP
 
Član
ok ko ima golfa TDI 90ks cipovanog moze obicni ne mora karavan, audi 3,4...nje bitno eto ajd na crtu...
 
Član
Dajte ljudi nije oke da sa Bekirom tako postupate, imao ili ne imao 150 konja, ipak je na ovom forumu i stim znaci da je nas kolega...nemojte biti seronje, to ako mu ne vjerujete za konjazu, zadrzite za sebe, ne trebamo se sad vrijedjat...
 
Član
Ne znam cemu zajebancija nisam nikad napisao da imam 150ks samo sam navodio sta su mi rekli.
Nema mi logike samo sa oct me je isti golf obicni nije karavan isto sve 90ks + oct ostavljao za pola auta kad sam stavio vector ostavljam ja njega za auto citavo.
nisam ja nikakav trkac pratio sam forum odavno i odlucio se uclaniti...
auto napucavam i glancam za svoj ceif ni za kakvu trku i fazone...
al ismijavanje smjesno i to sa kobilom nije vredjanje sory samo istom mjerom vracam pozzzz.

P.S.
planiram nove stopke znam gdje ima...
18" felge ako ko zna negdje povoljno dal ima...
i svjetla dal da idem samo sa xenonima ili i nove farove...
i zna li tko imal gdje za IV oni aluminiski okvirovi unutrasnjosti automobila ili su to samo al. naljepnice....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top