Moj beli labud :) W123 240D 82"

Moj beli labud :) W123 240D 82"

Član
trizex je napisao(la):
Extra bi bio ovaj detalj s whitewall gumama, ako imas gdje, nabavljaj :)

a nema guma prije amerike al se može odradit nekom bojom za gumene čamce pitao sam ovoga što mi ju je lakirao kaže da hoće samo da boju nabavim
 
Član
Sad i ja gledam, malo sam se lose izrazio, moze i sa tim poklopcima ili kako vec igra, bitno je da bi izgledalo predobro na njemu, ladja je prava ;)

p.s. a sad se sjetih, ovaj zeleni merc sto ga spominju sa xenonima sto je imao takve gume, ili poklopce ili sta, je bio iz tz, ako ga snimim gdje pitacu ga sta je u pitanju, kako je to izveo ;)
 
Član
Uh kako dobar primjerak Merca, svaka cast :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

A ovaj zeleni sto spominjete da je imao bijele rubove na gumama, mislim da je to od jednog mog kolege sa faxa ako se ne varam, inace je i kosarkas :icon_rolleyes:
 
Član
trizex je napisao(la):
ovaj zeleni merc sto ga spominju sa xenonima sto je imao takve gume, ili poklopce ili sta, je bio iz tz, ako ga snimim gdje pitacu ga sta je u pitanju, kako je to izveo ;)

e to bi bilo super jer sumnjam da su orginal gume :cool:

ima u mostaru jedan citroen stari xm mislim da je, isto ima ovako nešto
 
Član
još nisam našao rubnjake pa eto ako neko zna gdje ima nek javi ;)
i još tražim vozačevu patosnicu crnu i da je u priliku zdrava... par mi ih je obećalo da će potražit pa ni traga ni glasa (znam gdje živite) :lol:
 
Član
Treba mi sledeci dio za kombi Crafter
azene3e7.jpg
 
Top