Moj beli labud :) W123 240D 82"

Moj beli labud :) W123 240D 82"

Član
Predobro auto, sve pohvale za odrzavanje... ;)
Nekad davno je moj stari imo 123-cu 1978.godina imala siber na struju..:)
 
Član
I moja ima siber na struju. Nov siber nov prekidac novi kederi sibera ;)
scaneru moze race ;)
bit ce mecka jos bolja dobio sam bumbere od americke linije i mislim se dali da ih stavim nije tesko ovi sad su na dva sarafa a onima treba dodat treci jer su teski drama i imaju fedre u bumperima :) a neznam razmislit cu
 
Član
danijel888 je napisao(la):
ovo se vikendom voza,okani se passata ;)

pa de mi je ozulja neko :icon_smile: bolje bi podnio da vidim passata ozuljana ;) nije što je kasko hehe nego eto... već razmilšljam da i nju osiguram ipak je tu 30 godina
 
Huhu,odlican primjerak jednog starijeg Mercedesa.Lijepo je vidjeti ovako nesto . Samo ova kuka :icon_confused:
Od kog auta su ti sicevi unutra ? :icon_biggrin:
 
Član
Znam znam :icon_smile: svabe bi za ovakav primjerak masno platili hehe

kuka je zakon spasila ga je 2 puta ;) a sicevi hmmm kako si skontao... Svaka cast naprijed su od okana sicevi a nazad je njegov orginal samo dobro ocuvan
 
George je napisao(la):
Znam znam :icon_smile: svabe bi za ovakav primjerak masno platili hehe

kuka je zakon spasila ga je 2 puta ;) a sicevi hmmm kako si skontao... Svaka cast naprijed su od okana sicevi a nazad je njegov orginal samo dobro ocuvan

sicevi jesu li legli saraf na saraf:icon_question: Da li bi mogli i u 124 se uvaliti
 
Član
zadnja-kocnica je napisao(la):
George je napisao(la):
Znam znam :icon_smile: svabe bi za ovakav primjerak masno platili hehe

kuka je zakon spasila ga je 2 puta ;) a sicevi hmmm kako si skontao... Svaka cast naprijed su od okana sicevi a nazad je njegov orginal samo dobro ocuvan

sicevi jesu li legli saraf na saraf:icon_question: Da li bi mogli i u 124 se uvaliti

nisu jarane navareno je postolje od starih sičeva na ove
 
Član
tek sad ovo vidjeh, kad si me "naruzio" u jednoj temi, pa reko da vidim sta gazda sve ima :icon_smile:
SVAKA CAST MAJSTORE, nemam sta drugo reci za ovakvu mecku ;)
 
Član
dado307 je napisao(la):
tek sad ovo vidjeh, kad si me "naruzio" u jednoj temi, pa reko da vidim sta gazda sve ima :icon_smile:
SVAKA CAST MAJSTORE, nemam sta drugo reci za ovakvu mecku ;)





haha ma nisam te naruzio nego ja tako dosadno mi na poslu :lol:

hvala ti mečka je dugodišnji član familije ;)
 
Top