Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
Uuu dobro odradjen posao svaka čast,još kake
kotače na proljeće i malo da čučne i niš više...;)
 
Član
Tinki je napisao(la):
Pa dobro i nije neka razlika :icon_biggrin: svaka cast

Jelde da se i ne primjeti da je sta radjeno?? :lol: ;)


saleee je napisao(la):
Uuu dobro odradjen posao svaka čast,još kake
kotače na proljeće i malo da čučne i niš više...;)

Hvala brate ;)
Kad budem trazio kakve felne ne idem nista ispod 9J pozadi i 8J naprijed, i stretch gume naravno :cool:
 
Član
Opro ga, zamjenio farove, skino obrve sa farova i to je to :lol:
Jos samo felgice i u pod i savrsen
 
Druze i ja sam imao ovakvog tj. moje prvo auto koje sam saam sebi radio bio je truho na blatobranima i pod stradao strasno,ali nakon nekog vremena odustanem od njega .... nisam nasao motor dobar i odustanem.A samo koliko sam ljubavi u njega unio da mi je i sad drazi od Renaulta.

Tebi druze svaka cast na ovom projektu i da se navozas abd 100 god :D Ipak w123 motori koji milione mogu preci ako ih odrzavas(nepoderivo auto :D)
Ja dok sam pratio ovaj projekat srce mi preplavila nekakva sreca i sve moguce lool.

Jedino sto bi ja zamijenio na tvom su farovi (Cetvrtasti i bijeli migavci) te ga zatamnio.

Lijep pozdrav svaka cast !!

w123 <3
 
Član
Renault19Chamade je napisao(la):
Druze i ja sam imao ovakvog tj. moje prvo auto koje sam saam sebi radio bio je truho na blatobranima i pod stradao strasno,ali nakon nekog vremena odustanem od njega .... nisam nasao motor dobar i odustanem.A samo koliko sam ljubavi u njega unio da mi je i sad drazi od Renaulta.

Tebi druze svaka cast na ovom projektu i da se navozas abd 100 god :D Ipak w123 motori koji milione mogu preci ako ih odrzavas(nepoderivo auto :D)
Ja dok sam pratio ovaj projekat srce mi preplavila nekakva sreca i sve moguce lool.

Jedino sto bi ja zamijenio na tvom su farovi (Cetvrtasti i bijeli migavci) te ga zatamnio.

Lijep pozdrav svaka cast !!

w123 <3

Hvala brate moj ;)
Zao mi je sto si ti odustao od tog tvog,jbg...
Al cijenim to sto si pratio projekat i hvala na podrsci :cool:
 
Član
Čitavo vrijeme pratim projekat i sviđa mi se w123 , prelijepa je sada kakva je prije bila :cool: samo znači kao što su naveli prije gore feldžoni u proljeće i pod ;)
 
Član
Maestral je napisao(la):
Čitavo vrijeme pratim projekat i sviđa mi se w123 , prelijepa je sada kakva je prije bila :cool: samo znači kao što su naveli prije gore feldžoni u proljeće i pod ;)

Hvala batko ;)
Bice i felne neke fine samo dok se skupi kesha :icon_biggrin:
 
Član
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2633652293845&set=a.1579037129125.77618.1631572216&type=1&theater

nabaci nesto ovakovo na njega i u pod i ima da bude vrh vrhova
 
Član
23wjyw1.jpg


Ja bi mu stavio ovakve felge, sa bijelim srcem i gume bi mu ovako u bijelo ofarbo
 
Član
Ova usporedba od prije farbanja i sad je :icon_eek: koja razlika ko novo auto :cool:

A felge neke poslije sa falvom ne trebaju mu ove ratkapne i farbanje guma u bijelo ;)
 
Član
Tinki je napisao(la):
23wjyw1.jpg


Ja bi mu stavio ovakve felge, sa bijelim srcem i gume bi mu ovako u bijelo ofarbo

Ima li neko ko prati scenu, da mi objasni koji je ovo pravac sa klasicnim ili starijim autima i galerijama na krovu? Kad se to pojavilo?
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2633652293845&set=a.1579037129125.77618.1631572216&type=1&theater

nabaci nesto ovakovo na njega i u pod i ima da bude vrh vrhova

Hahahaha 11J?????? Pa nisam ni ja bas tolikoooo lud :lol: Ne bih ja preko 9 isao...

Tinki je napisao(la):
23wjyw1.jpg


Ja bi mu stavio ovakve felge, sa bijelim srcem i gume bi mu ovako u bijelo ofarbo

Fino to izgleda brate,al ni je to moj fazon ;)

adi187 je napisao(la):
Ova usporedba od prije farbanja i sad je :icon_eek: koja razlika ko novo auto :cool:

A felge neke poslije sa falvom ne trebaju mu ove ratkapne i farbanje guma u bijelo ;)

Hvala brate. Upravo tako ;)

a3s3 je napisao(la):
Svaka cast,auto je sad ko bombona....da te fino sluzi...a i ne sumnjam mecka je to

Hvala brate,zivio ;)

A prekjuce je promijenjeno ulje u mjenjacu i diferencijalu,prvi put nakon 32 godine :lol:
 
Član
Moze li neko od kolega koji se bave sa Photoshop-om da mi odradi spustanje i neke fine felne na ovom mom w123????? :icon_smile:
evo jedna slika,a ako je potrebna veca rado cu poslati...

 
Top