Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

BHT Ovisnik
u svakom slucaju je bolja velika,al evo od mene,inace uzivo meni ove felge drama leze:icon_biggrin:

jmtgjyhof8ed6awr1k.jpg
 
BHT Ovisnik
ili ovako ova verzija s crnim srcem,mislim da bi ga fino otvorilo i malo stakla...

9b3lwjw4z6allisxhc.jpg
 
Član
CoL3 je napisao(la):
u svakom slucaju je bolja velika,al evo od mene,inace uzivo meni ove felge drama leze:icon_biggrin:

jmtgjyhof8ed6awr1k.jpg

jaooooooo kakav je brate mili :icon_eek: :icon_eek:
auuu ove felne su mi od danas definitivno cilj,i to bijele...
Svaka cast,hvala ti ;)
Uradi jos neku opciju,zivota ti, sa nekim drugim felnama samo nek su kakve jotare...
Ovo je bolesno :cool:
 
BHT Ovisnik
ja ne bih bas bijele felge,prije da bi mu crne legle da malo razbije:icon_biggrin: nemam inspiracije,nezz kakve felge hoces,malo sam njusko 123 i 124 pa uzeo felge...

4d1lsl0xevmsbrg3e9i.jpg

g5by3z2nf0iomkwl4ft0.jpg

r4rzswp0dfjokw3n7rn.jpg

3n40a9rn2nhqi3n4yasj.jpg
 
Član
bracala zovi Ljuboju u bn on ima uvjek nekih falcara sa dobrom cjenom i kombinujte. mislim da ima amg fele kao sto su one bele na slici. kontaktiraj ga i pravi neku semu za fele
 
Član
Auu ove prve "zlatne" su bombona :cool:
Moracu izgleda zvati ljuboja cim se skupi kakvih para...

Hvala CoL3 ;) ;)
 
Član
Prvi put sam otvorio temu i procitah ono da pali na pola kljuca...Evo slika jos jedne masine, malo starije doduse, '67 god. poslije 5 mjeseci mirovanja upalio na pola...:icon_smile:

image0772.jpg


image0774.jpg
 
Član
Mislim da je do sad zavrsen, nisam siguran. Moj otac ga je vario proslo ljeto, zatim je otisao kod drugog majstora da se nastavi raditi limarija...Slikat cu ga ako ga sretnem gdje ! :icon_smile:
 
Član
Evo i od mene mali update :icon_biggrin:
Radilo se svasta nesto na autu,uglavnom sitnice neke sredjivao. Trap je isto zavrsen,zamijenio sam sve sto nije valjalo od tih dijelova,jedno 60% trapa sigurno,tako da je sad prava pravcata w123 sto se tice udobnosti :icon_smile:
Danas sam sredjivao malo masku prednju,stara se ofucala,pa evo koja slika...



Ovo je stara


Malo poredjenja :lol:




Sredjen okvir :icon_biggrin:


I zavrsni proizvod. Ja sam prezadovoljan kako je ispalo :D


Sledece u planu je da sredim malo ove moje Barokice,farbanje i to. A imam i jednu kombinaciju sad za koji dan,za neke 15-ske oldschool,pa vidjecemo sta ce biti...
Pozdrav ;)
 
Top