Mercedes 190E

Mercedes 190E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma bravo, iskren si bar u startu!:icon_biggrin:
Nije mecka za "boy racer" projekat, najbolja je kada je stock, a ako zelis nesto zivahno a ne preterano skupo uzmes nekog lepog VW-a i to je to.
Ovo sto si krenuo da stavljas na mecku je zlocin protiv covecnosti, dok bi nekom drugom autu ta ideja bila prihvatljiva!
Samo napred, otarasi se ti mecke i uzmi sebi neku "zujalicu", jer Mercedesi u dobrom stanju su ugrozena vrsta... ;)
 
Član
ehh ša znam i ja tebe..uvjek te cujem kad prolazis ;) samo nisam bio tu vidim da si stavio farove i stopke svidjaju mi se samo i ja bih ti rekao da skines sa gepeka sve bice puno ljepse....ako ti sta treba slobodno se obrati ;)
 
Član
Ja mislim da je šteta u ovo auto ne uložit, po meni bi trebalo se potrudit i dovest ga u stanje da se svi okreču kad prođeš, sve zavisi koliko ti je dubok đep, bila boja je trend u svitu a ti je već imaš, mislim da je za ovaj primjerak naj idealnije od 2.3-16V branike i jednu AMG 17" kopiju nabacit i dobro ga spustit. Znam da je ovo skup sport, al potrudi se jer bi ima FORMULU!!
Ova mu felge stoji ajme
AMG Style 4
i676315_WheelsAMGW211209Style418in.jpg

AMG Style 2
i676314_WheelsAMGW210202Style21718in.jpg
 
Član
Malo je po-stara tema, al da se nadovezem, to sto predlazezs coveku ima kod nas u "nigdiji" da se nadje i kosta koliko dva ovakva mercedesa... momak je stavio volan kao na Ladi Nivi, raspituje se za kristalne farove i stopke, sledece za ocekivati je zatvaranje zadnje tablice i stavljanje neonki... ne zelim da povredim neciji stav, ali ako se krece u tom pravcu onda neka pusti "sirotog" mercedesa na miru :D.
Ima zelju da napravi upadljiv auto koji ce da bude bucan i primecen, a ne da voli mercedesa i u njega ulaze novac koji nema...
Neka tvoj predlog ostane samo dobra slika na google-u na kojoj cemo svi pariti oci ;)!
 
Član
ST Peter hvala ti i te Amg sa C-klase su extra samo nasao sam no katalogu nove da se naruce kostaju 400evrica jedna :(


sto se tice gepeka on je cist,samo okvir za tablicu da skinem posto su sarafi zardjali pa mogu samo da odvalim...pa cu tek da nayebem.

a danas sutra vracam orginalni volan...mali je zlo sto se tice preciznosti u brzim krivinama itd. ali kad se treba parkirat dodje mi da placem... ko da nema servo.
 
Član
Malo pre se vratio sa tehnickog pregleda i prednji farovi ce morati da lete napolje :(
nemogu da se podese kako trebaju i noci su beskorisni.
Tako da je majka fabrika :)
 
Član
hoćeš li GETRAGov menjač sa kontra H rasporedom brzina (prva dole, druga gore) iz 2.3 16V, pasuje na svaki W201 i W124 model, pa čak i sa dizelskim agregatom
ako ga već ĆUNIRAŠ isćuniraj ga kvalitetno. kreni od menjača i diferencijala
hej batice, pa prvom brzinom 50km/h;)

samo 300KM.
 
Član
Meni je moj menja extra 1(60km)2(110)3(170)4(dok nepukne motor)

jbg. odustajem od merdze :( ganjam sad sebi neku Calibru da nabavim.

a farove cu da istopim i da od njih napravim drzace sa case :icon_mad:
 
Administrator
druze jesi li slucajno bio jucer ili prekjucer u tuzli... vidio sam bijelog merca sa tim farovima pa da nisi ti slucajno bio:icon_biggrin:
 
Član
BEMWE je napisao(la):
hoćeš li GETRAGov menjač sa kontra H rasporedom brzina (prva dole, druga gore) iz 2.3 16V, pasuje na svaki W201 i W124 model, pa čak i sa dizelskim agregatom
ako ga već ĆUNIRAŠ isćuniraj ga kvalitetno. kreni od menjača i diferencijala
hej batice, pa prvom brzinom 50km/h;)

samo 300KM.

narucen taj mjenjac na mercu sto sam prestavio;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top