Mercedes 190E

Mercedes 190E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovaj orginalni je preveliki za mene,trenutno trazim ovaj volan od 124 koji je manji od org. od 190 a i lepsi je

i ove felme trazim vec godinu dana

a sto si tise sirokih lajsni njih je retko naci za god. mog auta jednom sam nasao na odpadu ali hvali par delova :(
 
Član
evo slikah veceras i zadnje stopke


prljavstinu zanemarite :icon_biggrin:

a da tu su i prednji


bolje nisam nasao :icon_cry:
 
Član
nije to tolko ni lose kolko si se ti raskrivio na pocetku :) samo nastavi i bez selo tuning dodataka na mercedesa to je auto za old school tuning ako naletim na kolegu on ima takve felge sta trazis 16ke govorio je nedavno da ce ih mjenjati ali necu nista obecati rijetko ga vidjam obojica smo po terenu stalno
a koliko si kesirao farove i stopke ako nije top secret?
 
eh idemo redom :D

prvo , sa gepeka to skidaj , sve znaci , gepek clean nek bude.

drugo , volan nek stoji zasad al cim nadjen me mercedesov originalni a manji mjenjaj.

trece , te flege sto trazis meni su bezze na W201 , one su dolazile na starijim modelima , za tebe je AMG Monoblock ;)

cetvrto , kod badboy-a nije EVO I :D

peto , to cudo tehnologije TV izbaci , izgleda blaog receno ko zabi kopacke ;)

sesto , odredi neki stil kojim ces se voditi dok sredjujes auto a ne da kupis sve sto ti se nadje po rukom

sedmo , ako vec kupujes kupuj kvalitetne djelove jer je to za merca a ne tako neke hao mao fao ;)

i na kraju 8. , imas Merca imas i ZA Merca ;)
 
Član
Farovi prednji 200km zadnji 150km

a ona sranja na gepeku se ciste prvom prilikom kad budem nervozan:icon_mad:

a da jel zna neko kako se mena slika profila...zoboravio sam i sad neznam kako da promenim:icon_question:
 
Član
Vernes sve se slazem:icon_cry:

Ovo mi je prvo auto, a i nisam nesto zagrijan za njega posto ga za 2 meseca necu ni vozati.
Pa sad gledam da sebi uzmem neku tuning masinicu i da radim sve najkvalitetnije.
Na izboru mi je:Golf III,Opel Calibra i Fiat Coupe,po meni to su idealna auta za tuning.;)

hvala Edoze:icon_biggrin:
 
Član
ako je ovo moguuce sa Power chipom odma je trazim da kupim
http://www.smchiptuning.com/parametri.php?auto=opel&tip_auta=calibra&tip_motora=2.0%20turbo%204x4&snaga_x=204
 
Član
Moze druze ali moras raditi na usisu i izduvu.....da bi toliko izvukao moras staviti KiN filter skinuti katalizator i staviti mozad neki protocni lonac;),i treba modor da bude dobar i ocuvan a POWER nije za svakodnevno jurcanje to ti je da 2-3 puta sedmicno poderes nekog nabrijanog i to je to :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top