medo Passat CC

medo Passat CC

Član
Danas stavljam LED svjetla za tablice i hajd ubacim ja njih formalno da provjerim rade li i rade. Medjutim , uvrcem ja saraf kad ugasise se obje , ni na koji nacin ih nisam mogao osposobiti(vadio ih ponovo , stavljao stare koje su radile ni one nece)... do cega bi moglo biti ?
 
Član
pregledaj osigurac, da nisi sarafom napravio kratki spoj i spalio osigurac, mozda zbog toga nece. vrlo vjerovatno je do toga, jer postoji osigurac koji ce izgoriti da bi sprijecio vece sranje;)
 
Ja bih radije išao na ovakav look nego ovaj kao kod CLS-a ..

Pogledaj : http://www.youtube.com/watch?v=w4q9WNoLTJY
 
Član
ArminM je napisao(la):
pregledaj osigurac, da nisi sarafom napravio kratki spoj i spalio osigurac, mozda zbog toga nece. vrlo vjerovatno je do toga, jer postoji osigurac koji ce izgoriti da bi sprijecio vece sranje;)

gdje se to gleda :icon_question:
 
Član
Danas isao kod majstora napunio klimu i stavio LED poziciju , medjutim LED zadnja pozicija(na tablicama) ne radi... Nije do osiguraca , uopste nema struje tu gdje se stavlja pozicija... Inace danas sam primjetio da su mi xenoni pozutili , da li znaci su dotrajali ili ? Kad ih tek upalim daju bijelu svjetlost medjutim nakon 10 sec daju zutu svjetlos... ?
 
Član
fxxlh.jpg

15n3ds2.jpg


LED pozicije:icon_biggrin:
 
Član
medoIL je napisao(la):
Danas isao kod majstora napunio klimu i stavio LED poziciju , medjutim LED zadnja pozicija(na tablicama) ne radi... Nije do osiguraca , uopste nema struje tu gdje se stavlja pozicija... Inace danas sam primjetio da su mi xenoni pozutili , da li znaci su dotrajali ili ? Kad ih tek upalim daju bijelu svjetlost medjutim nakon 10 sec daju zutu svjetlos... ?

xenoni dok promjene boju su gotovi samo je pitanje vremena kad ce se skroz ugasiti
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
soffa je napisao(la):
pa to si trebo odmah odradit odlicno je ko jahta sad...;)

E jebiga sad soffa :D

Dobro je ispalo,šta bi sa izduvom onim,oćeš hemijati išta ?

Hocu ,ali samo krom nastavke ...

@feryh

Nema godinu kako sam promjenio xenoni(orginal njegovi).A negdje izmedju 2 i 3 godine su mi trajali salonski tj. one koji su bili na njemu kad sam tek kupio auto.

@soffa

Ja dok se nakanim nesto da uradim ....................................
 
Član
medoIL je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
soffa je napisao(la):
pa to si trebo odmah odradit odlicno je ko jahta sad...;)

E jebiga sad soffa :D

Dobro je ispalo,šta bi sa izduvom onim,oćeš hemijati išta ?

Hocu ,ali samo krom nastavke ...

@feryh

Nema godinu kako sam promjenio xenoni(orginal njegovi).A negdje izmedju 2 i 3 godine su mi trajali salonski tj. one koji su bili na njemu kad sam tek kupio auto.

@soffa

Ja dok se nakanim nesto da uradim ....................................

isti taj problem imam i ja u mene je passat 06g orginalni trajali 3 god sada ovi zajemjenski dosta krace govore kvalitet samo po džepu osjetis
 
medoIL je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
pregledaj osigurac, da nisi sarafom napravio kratki spoj i spalio osigurac, mozda zbog toga nece. vrlo vjerovatno je do toga, jer postoji osigurac koji ce izgoriti da bi sprijecio vece sranje;)

gdje se to gleda :icon_question:

jao čunera, priča lovačke priče, a ne zna ni gdje se osigurači na autu nalaze :)
 
Član
cowboy_307 je napisao(la):
medoIL je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
pregledaj osigurac, da nisi sarafom napravio kratki spoj i spalio osigurac, mozda zbog toga nece. vrlo vjerovatno je do toga, jer postoji osigurac koji ce izgoriti da bi sprijecio vece sranje;)

gdje se to gleda :icon_question:

jao čunera, priča lovačke priče, a ne zna ni gdje se osigurači na autu nalaze :)

Trazio sam tamo gdje obicno budu ,ali nisu bili ...zapravo bili su tu ,al otvor ne mozes ga skontat nema sanse... I bili su ispod haube jos neki...veze nemam ...slabo se razumijem u elektroniku :D
 
Top