medo Passat CC

medo Passat CC

Član
imag0330z.jpg

imag0328u.jpg


Kupljen nov u martu 2009 godine.

2.0 TDI , 140 KS , sa dosta opreme (tempomat , touch screen , el. pod. sjedista , panorama...)

Planiram da mu stavim crne felne , ove su mi zapele za oko http://i3.photobucket.com/albums/y57/dubzero/DSC_7285.jpg

Takodjer htio sam da stavim DRL LED diode i LED dnevna svjetla.
 
Član
Ne volim hvalit VW, ali ovo je stvarno ljepota!

Što se tiče tih felgi.
Kao čovjeka te molim da to ne stavljaš, ove mu SAVRŠENO sjede. One bi mi pokvarile totalno cijeli auto, pogotovo zato što su crne.
Nemoj ništa mijenjat, ostavi kako je! Perfekcija :icon_smile:
 
Član
Nije Mastilovićeva, ako neko hoće slike Mastilovićeve neka se meni javi, poslaću mu :cool:
ps.super cc, srećno u daljim radovima ;)
 
BHT Ovisnik
passat je prelijep samo cisto sumnjam da ces mu moci priustiti felge od bentley-a:cool:
mislim da ima i mnogo ljepsih felgi za njega:cool:
 
Član
Jok , ovo vozam od kad sam polozio , dojadio mi je... Na 20 strani tj. sljedeceg ljeta bi trebalo nesto novo leci. Razmisljao sam o c63 amg , moze se uvesti iz njemacke za dobru cijenu. Samo kontam valja to i tocit ,a i odrzavati , mogu mislit koliko su za njega dijelovi. Jedno 3x skuplji nego kod CCa. Ali aBd bice posla , zaradit ce se nesto.

Do tad cu izmijeniti felne i DRL (kao na slici)
6023425821_eaf658bf7b.jpg


Realno ovo auto se i ne moze napucavati jer je vec fabricki napucan , nema se sta ni dodati ni oduzeti.
 
Uvijek moze vise nema tog auta koje se ne moze doraditi , sto se tice AMG-a vjerovatno ti jos nemas takve sume za takvo auto zato uzivaj dok ti ne placas i odrzavas ako vec mozes ;)
 
Top