M DIESEL POWER bmw

M DIESEL POWER bmw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bembura je pravo fina;) cijenim mnogo cinjencu da je dizelka:icon_smile:

Tebi cestitam :cool: puno predjenih kilometara bez udesa:123:
 
Član
Ovo slike sto je muha postavio to je pravi M3 , a M-OPREMA na e46 nije ni slicna ovome baram vecina stvari , jedino ako vlasnik ne narucuje djelove poslije pa sam to ugradi a fabricki M-OPREMA izgleda ovako -

Unutrasnjost Ne treba na svakom koraku da bude obiljezena M3 Znakom jer i nije pravi M3, Naravno ako vlasnik to naknadno ne ugradi.

[attachment=16001]


Pogled sa strane

[attachment=16000]

Prednja M-tech 2 karambolka sa fabrickim xenonima

[attachment=15999]



[attachment=15998]
Zadnja Karambolka nije ni blizu onakva jer samo pravi M3 Ima onakvu sa 4 izduva.
naravno moze biti postavljena na e46 ali ni slucajno ne dolazi UZ M-OREMU Fabricki !!!
to je sto ovaj bmW ima oD M -OPREME tAKO Svabe pisu , M-SPORTPAKET / M-PAKET, LEDER TEILALCANTARA, NAVIGATION PROFESSIONAL, XENON, GLASSCHIEBEDACH, M-SPORTPAKET, M-AERODYNAMICPAKET, M-SPORTFAHRWERK, M-SPORT LEDERLENKRAD, 18 ZOLL M-ALUFELGEN,

A sto se tice Anelovog Bmw nedostaju mu Karambolke , M- Volan takode nema ni xenone mada to nije M-oprema ali u svakom slucaju trebao bi da ih ima uz to... Ali sve u svemu Zvijer prava odlican...
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
Ovo slike sto je muha postavio to je pravi M3 , a M-OPREMA na e46 nije ni slicna ovome baram vecina stvari , jedino ako vlasnik ne narucuje djelove poslije pa sam to ugradi a fabricki M-OPREMA izgleda ovako -

Unutrasnjost Ne treba na svakom koraku da bude obiljezena M3 Znakom jer i nije pravi M3, Naravno ako vlasnik to naknadno ne ugradi.




Pogled sa strane



Prednja M-tech 2 karambolka sa fabrickim xenonima






Zadnja Karambolka nije ni blizu onakva jer samo pravi M3 Ima onakvu sa 4 izduva.naravno moze biti postavljena na e46 ali ni slucajno ne dolazi UZ M-OREMU Fabricki !!!to je sto ovaj bmW ima oD M -OPREME tAKO Svabe pisu , M-SPORTPAKET / M-PAKET, LEDER TEILALCANTARA, NAVIGATION PROFESSIONAL, XENON, GLASSCHIEBEDACH, M-SPORTPAKET, M-AERODYNAMICPAKET, M-SPORTFAHRWERK, M-SPORT LEDERLENKRAD, 18 ZOLL M-ALUFELGEN,

A sto se tice Anelovog Bmw nedostaju mu Karambolke , M- Volan takode nema ni xenone mada to nije M-oprema ali u svakom slucaju trebao bi da ih ima uz to... Ali sve u svemu Zvijer prava odlican...

Upravo tako majstore...;)
 
Član
muha je napisao(la):
w_anel je napisao(la):
Evo i ja se ponovio hvala bogu pa bavarac tacnije BMW 330d 2001 godina ima sve sto se pozeljeti moze full M opremu i podesavajuce M podvozje tj gewinde pun :D elektronskih pomagala sto voznju cine ljepsom. Sta reci auto je sila na cesti ubrzanje da ostanes bez daha . Motor je nesto malo preuredjivan 155 kw :cool: a sto se tice ostalog sve je M . Samo mi bi krivo kad sam ga kupio njegove felne originalne su bile ostecene pa sam stavio ove :icon_cry:

hocel mi neko reci sta je na ovom autu M?

prednja karambolka NIJE , evo kakva treba da bude

00588.jpg


retrovizori nisu, gore ne slici su kakvi trebaju biti

zadnja karambolka nije , evo kako treba biti

00592.jpg


takodje nema spojler zadnjeg gepeka

M volan nije evo kako izgleda M volan

E46M3interior.jpg


ovo je obicni 3 kraki volan koji nije ni MF volan ,


nema lajsne sa M oznakom

nije M rucica mjenjaca , evo kakva jeste

m3-stick.jpg



prijedlog za felge

15016d1031749435-e46-m3-19-bbs-ch-pics-16090006.jpg


EOF ;)

Druze kad naucis nesto o BMW M opremi onda se javi jel vidim da nemas pojma o tom ja nisam kupio M3 nego e46 sa m tech opremom a usput u mene nije facelift nego stari model tako da je sve po knjizi uvedeno pod M opremu ajde nadji mi stari model sa mojom karambolkom napred a da nema me tech opremu kao i sportska sjedista , carbon look kompletnog enterijera itd

bmw 330d je napisao(la):
Ovo slike sto je muha postavio to je pravi M3 , a M-OPREMA na e46 nije ni slicna ovome baram vecina stvari , jedino ako vlasnik ne narucuje djelove poslije pa sam to ugradi a fabricki M-OPREMA izgleda ovako -

Unutrasnjost Ne treba na svakom koraku da bude obiljezena M3 Znakom jer i nije pravi M3, Naravno ako vlasnik to naknadno ne ugradi.




Pogled sa strane



Prednja M-tech 2 karambolka sa fabrickim xenonima






Zadnja Karambolka nije ni blizu onakva jer samo pravi M3 Ima onakvu sa 4 izduva.
naravno moze biti postavljena na e46 ali ni slucajno ne dolazi UZ M-OREMU Fabricki !!!
to je sto ovaj bmW ima oD M -OPREME tAKO Svabe pisu , M-SPORTPAKET / M-PAKET, LEDER TEILALCANTARA, NAVIGATION PROFESSIONAL, XENON, GLASSCHIEBEDACH, M-SPORTPAKET, M-AERODYNAMICPAKET, M-SPORTFAHRWERK, M-SPORT LEDERLENKRAD, 18 ZOLL M-ALUFELGEN,

A sto se tice Anelovog Bmw nedostaju mu Karambolke , M- Volan takode nema ni xenone mada to nije M-oprema ali u svakom slucaju trebao bi da ih ima uz to... Ali sve u svemu Zvijer prava odlican...

A i ovaj BMW sto pokazujes je facelift noviji od mog tako da je poredjenje apsurdno .
 
Član
Nije apsurd kad je u pitanju oprema...otprilike je isto kod tvog i facelift-a(mada ima nekih razlika) al jeste kad je vanjski izgled u pitanju...al u svakom slucaju totalni apsurd porediti oba sa M3...nidje veze...al nije to ba ni bitno...uzeo si sebi strasno dobro auto i uzivaj:)
 
Početnik
M3 nema facelift, i unutrasnjost na M modelima mora imati znak ///M , inace wtf , pa onaj ko zna sta je M ,

M3 ima CSL verzija ali to je skroz treca prica...

zadnja karambloka je skroz drugacija i nema tj na M modelima ima difuzor, kad smo kod aerodinamickog paketa kao sto rekao , nema bocne retrovizore, nema spojler na gepeku, nema ....

da ne spominjam na pragovima M oznake, unutrasnje lajsne od karbona ili brusenog aluminijuma, prstenove na satu, i tako dalje :)



I evo sad jedna info

prodaju se ovakve felge kao na ovom plavom M3 u vrhunskom stanju sa gumama na kojima ima zadnje 4mm share prednje 6-7mm share za 800 EUR ....
 
Član
muha je napisao(la):
M3 nema facelift, i unutrasnjost na M modelima mora imati znak ///M , inace wtf , pa onaj ko zna sta je M ,

M3 ima CSL verzija ali to je skroz treca prica...

zadnja karambloka je skroz drugacija i nema tj na M modelima ima difuzor, kad smo kod aerodinamickog paketa kao sto rekao , nema bocne retrovizore, nema spojler na gepeku, nema ....

da ne spominjam na pragovima M oznake, unutrasnje lajsne od karbona ili brusenog aluminijuma, prstenove na satu, i tako dalje :)



I evo sad jedna info

prodaju se ovakve felge kao na ovom plavom M3 u vrhunskom stanju sa gumama na kojima ima zadnje 4mm share prednje 6-7mm share za 800 EUR ....

a felga je xx"?
 
Član
Dobar BMW....a ovaj crveni uhhhhhhhhhhhhhh.............:icon_eek::icon_eek::icon_eek:..:D
 
Početnik
@nodiash

sta te interesuje

ovo su origigi Felge od M3 18" sa gumama

Prednje:225/45-18
Zadnje:255/40-18
 
Član
w_anel je napisao(la):
Evo i ja se ponovio hvala bogu pa bavarac tacnije BMW 330d 2001 godina ima sve sto se pozeljeti moze 1. full M opremu i 2. podesavajuce M podvozje tj gewinde pun :D elektronskih pomagala sto voznju cine ljepsom. Sta reci auto je sila na cesti ubrzanje da ostanes bez daha . 3. Motor je nesto malo preuredjivan 155 kw :cool: 4. a sto se tice ostalog sve je M . Samo mi bi krivo kad sam ga kupio njegove felne originalne su bile ostecene pa sam stavio ove :icon_cry:

1. M oprema??
2. nisam cuo da ima ali eto moze biti pa se veseli
3. sa 135kw na 155kw nije bas malo svaka cast ako je to uradio ovlasteni servis
4. nemoj se ti ljutiti ali nema tu ni M od ///M-a ;)
 
Član
evo i ja sam gledao sad na mobile.de i vidi se da jeste ovo M oprema...Na zalost onih koji rade u BMW-u,karambolka,prednja i zadnja se razliku i mali onaj na gepeku spojler (sto tvoj nema)...Tako da je vrlo jednostavno prepraviti obicnog u M,vjerujem da je to bio kod tebe slucaj...
iskreno receno,nema nekih izmjena koje su toliko privlacne, naspram obicnog 330d...
evo primjera obicnog 330d iz 2001god:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=107883055&__lp=34&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

a evo i jedan M paket 330d iz 2001:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=106786500&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.modelDescription=M&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

i evo jedan sa M optikom 330d iz 2001:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=107851245&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.modelDescription=M&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2

samo sto nisam znao da ima razlike izmedju M optik, i M paket...??

Jer ovaj M paket, ne vrijedi ni 1000KM doplate,kada je novo auto,ako cemo iskreno receno..
 

JD.

Član
fin je bmw gledao sam prije nekih mjesec istog takvog a mislim da je upravo to taj...

i meni je bilo receno da je m-optic da ima xenone, da ima navigaciju, da je presao 60 hiljada, da ovo da ono pa kad sam dosao da vidim auto poceo se smijati... mislim auto je ok sasvim, ali druze to ti nije M oprema jer bi u tom slucaju ako nista imao sportski volan i drugaciju rucicu mjenjaca, a o vanjskim razlikama da ne pricam.
 
Član
m-optic je samo karambolke speuler pozada na gepeku
m-paket je sve od m amortizeri opruge felge karambolke shadow line rucka mjenaca volan
A M3 je poseban slucaj ,samo m3 ima ovake karambolke spigle itd od paketa,slika od (muhe)ne dolaze ni na jedan obicni e46 .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top