M DIESEL POWER bmw

M DIESEL POWER bmw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i ja se ponovio hvala bogu pa bavarac tacnije BMW 330d 2001 godina ima sve sto se pozeljeti moze full M opremu i podesavajuce M podvozje tj gewinde pun :D elektronskih pomagala sto voznju cine ljepsom. Sta reci auto je sila na cesti ubrzanje da ostanes bez daha . Motor je nesto malo preuredjivan 155 kw :cool: a sto se tice ostalog sve je M . Samo mi bi krivo kad sam ga kupio njegove felne originalne su bile ostecene pa sam stavio ove :icon_cry:
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

Ufff izasao me oko 23000 km plus registracija ali vrijedi svake km vjeruj :123:
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

E Super nije to skupo za takav auto , ja sam svog platio 25 prosle godine... Imas li u planu jos sta raditi ne njemu ..
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

eeee svaka cast jarane....to je vrh nema dalje...a nije mu losa cijena...dobro mu stoje te felgice nisu lose uopste...ajd nek je sa srecom i da te slusa a hoce ipak je to bmw:icon_smile:
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

extra bemba:cool:
ja bi mu nabacio alpina felge,vidio sam par takvih bmw-ova na njima,meni premocno izgleda...a i na ovim je extra;)
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

Hvala ljudi znam da je mashina ljuta , ali sto se tice tuninga samo decentno nesto nezelim pretjerivati mozda druge fele i jos neke sitnice i to je to . :123: Ala je pravo freude am fahren :cool:
Sta mislite na ovakve fele :icon_question:
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

puhh stvarno dobro auto i ide ko metak...
ma samo nabaci ako imas jos love alpina felge.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top