Lamborghini Aventador LP700-4 dostigao 370 km/h

Lamborghini Aventador LP700-4 dostigao 370 km/h

Član
Ma j.... navlacenje brzine, to ga je na autobahn-u :) , nego Carrera GT ima isto vrijeme kruga !!! :cool:
Auto bez e-pomagala i iz 2004-te... Carrera GT :123: Tak` da Lambo nije objasnio nista :p
 
Član
Novinari ili ko je vec prevod radio nisu dobro preveli,kao i vecinu stvari.Vidi se iz originalnog naslova na sta je se mislilo.A i ima li smisla da testiraju po danu a da po mrklom mraku testiraju najvecu brzinu i to na Hockenheimu? :lol:
 
Knezho je napisao(la):
Ma j.... navlacenje brzine, to ga je na autobahn-u :) , nego Carrera GT ima isto vrijeme kruga !!! :cool:
Auto bez e-pomagala i iz 2004-te... Carrera GT :123: Tak` da Lambo nije objasnio nista :p


Cini mi se da nisam sam... :D :cool:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ništa nije "zasrano" kako ti kažeš, H je vožena staza kao što se vidi iz priloženog, a Top Speed je na autoputu. A lijepo stoji u naslovu.

Aventador TOP SPEED 370 km/h & Hockenheim Lap Test :) zar je bitno gdje :) :)
Zasrano jest
http://www.sarajevo-x.com/auto/lamborghini-aventador-lp700-4-dostigao-370-km-h/111219078
Citat
"Automobil je dostigao brzinu od 370 km/ na stazi Hockenheim. Zaista impresivno."

Iako je u naslovu kao sto kazes sve lijepo objasnjeno nasi ga novinari moraju bubnuti glupost

A što očekivati od "naših" :lol: čudno bi mi bilo da je članak ispravan.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Knezho je napisao(la):
Ma j.... navlacenje brzine, to ga je na autobahn-u :) , nego Carrera GT ima isto vrijeme kruga !!! :cool:
Auto bez e-pomagala i iz 2004-te... Carrera GT :123: Tak` da Lambo nije objasnio nista :p


Cini mi se da nisam sam... :D :cool:
a jos ima 4x4, 50konja vise, i taj ultra brzi sminkerski mjenjac,.i nije brzi od tete stare 6+ godina
 
nermin suljagic je napisao(la):
Jooj sto mrzim ove majmune iz VW-a..uvijek lazne podatke daju...prvo napisu da moj motor ima 116KS pa srdjan izmjeri da ih je oko 121,sad i ovo...bemti klicu :icon_mad:


Pa sve jedan TDI motor iz VAG grupacije ima vise konja na valjcima nego sto pise u saobracajnoj dok TDCI obrnuto . . Ispravite me ako grijesim . .


____________________________
A Hockenheim je dosta spora staza,ne vjerujem da ja mogao do 370 dogurati,al' opet sa druge strane to je V12 700 kS :icon_biggrin:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
____________________________
A Hockenheim je dosta spora staza,ne vjerujem da ja mogao do 370 dogurati, al' opet sa druge strane to je V12 700 kS :icon_biggrin:

:icon_smile: Ne budi smijesan.Da ima 3000 KS ako nagura 350 na Hockenheimu ja pojedem svoje gace.A kocenje bi bilo takvo da bi mu oci izletjele kroz sofersajbu .prema tome svaka rasprava o toj brzini na Hockenheimu je :lol:
 
sema911 je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Knezho je napisao(la):
Ma j.... navlacenje brzine, to ga je na autobahn-u :) , nego Carrera GT ima isto vrijeme kruga !!! :cool:
Auto bez e-pomagala i iz 2004-te... Carrera GT :123: Tak` da Lambo nije objasnio nista :p


Cini mi se da nisam sam... :D :cool:
a jos ima 4x4, 50konja vise, i taj ultra brzi sminkerski mjenjac,.i nije brzi od tete stare 6+ godina
sta je sa recimo,tezine?
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Knezho je napisao(la):
Ma j.... navlacenje brzine, to ga je na autobahn-u :) , nego Carrera GT ima isto vrijeme kruga !!! :cool:
Auto bez e-pomagala i iz 2004-te... Carrera GT :123: Tak` da Lambo nije objasnio nista :p


Cini mi se da nisam sam... :D :cool:
a jos ima 4x4, 50konja vise, i taj ultra brzi sminkerski mjenjac,.i nije brzi od tete stare 6+ godina
sta je sa recimo,tezine?

1,380 kg PC GT bvs 1575 Lambo
 
KS/tona potpuno jednaki... :icon_biggrin:
Ako ne vjerujete bacite na kalkulator... :icon_smile:
Cak je carrera mrvicu teza
 
Član
Porschefan je napisao(la):
KS/tona potpuno jednaki... :icon_biggrin:
Ako ne vjerujete bacite na kalkulator... :icon_smile:
Cak je carrera mrvicu teza

CGT 2,5kg/ps vs lambo 2,25kg/ps

Nikada niti jedno auto nije bilo za staze poput CGT-a ona se rodlia na stazi. I zvuk te V10-ke..... ajme meni.
 
Moze on jos, garantiram, nek mi ga daju dokazat cu :lol::123:

A i vidi se da je pusti gas cim je kazaljka dotaknula 370km/h
 
Član
http://www.autocar.co.uk/car-video/Lamborghini-aventador-vs-911-gt2-rs-vs-mercedes-sls/

Lamborghini Aventador vs 911 GT2 vs Mercedes SLS
 
Top