Lamborghini Aventador LP700-4 dostigao 370 km/h

Lamborghini Aventador LP700-4 dostigao 370 km/h

Prema zvaničnim podacima, Aventador LP700-4 može dostići brzinu od 350 km/h. No, objavljeni video je dokaz da Lamborghini može više. Automobil je dostigao brzinu od 370 km/ na stazi Hockenheim. Zaista impresivno.

Lamborghini Aventador LP700-4 pokreće 6,5-litarski V12 motor koji isporučuje 700 KS i 690 Nm obrtnog momenta. Uparen je sa sedmostepenim sekvencijalnim mjenjačem. Automobil ima pogon na sva četiri točka, težak je 1.575 kg, a do 100 km/h ubrzava za samo 2,9 sekundi.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/TX37CvM4jIU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: nije ni kreno nabra 300 :/ kako puni jbt izgleda kao od sale , stvarno sto su ga napravili svaka im cast :cool:
 
Jooj sto mrzim ove majmune iz VW-a..uvijek lazne podatke daju...prvo napisu da moj motor ima 116KS pa srdjan izmjeri da ih je oko 121,sad i ovo...bemti klicu :icon_mad:















:lol:
 
Član
Auto je sila ali meni ovo smrdi.Da je u pitanju stari Hockenheim koji je bio brza staza sa ogromnim pravcima ok ali novi Hockenheim ring je iznimno spora staza,gotovo kao Monaco,i da je tu postigao 370 kmh,tesko za povjerovati.
 
Član
Zapravo blago sam se izrazio.Da je postigao tu brzinu na Hockenheimu je cista laz :icon_smile:
 
Jbg,nije ovo neki polo sdi pa da navlace na taj nacin koji km/h vise...ipak je ovo vozilo sa 700KS i meni je realno...

ovaj snimak sa ubrzanjem je sniman po noci predpostavljam,jer lik vozi sa upaljenim farovima i cak pali i duga,a vidi se i kak lista kilometrazu dole na saticu...a po ovoj brzini i vremenu za koju ubrzava misli da je na nekom autoputu i nekoj duugoj pisti gdje je i pravac veliki..
 
Član
Sta je realno.Najduzi pravac na Hockenheimu je blagi desni zavoj Parabolica na kojemu F1 postize top speed oko 325 kmh a zatim koci na samo 55 kmh jer slijedi toliko ostar zavoj da ga ni F1 nemoze proci brze i sad bi trebalo biti realno da je ova kada tu vozena 370 kmh.Daj ljudi uozbiljite se.
 
GTI FAN je napisao(la):
Sta je realno.Najduzi pravac na Hockenheimu je blagi desni zavoj Parabolica na kojemu F1 postize top speed oko 325 kmh a zatim koci na samo 55 kmh jer slijedi toliko ostar zavoj da ga ni F1 nemoze proci brze i sad bi trebalo biti realno da je ova kada tu vozena 370 kmh.Daj ljudi uozbiljite se.

To ja i govorim,Hockenheim je sniman po danu a ovo ubrzanje je snimljeno po noci,ali vjerujem da je ubrzao na 370 ali sigurno ne na Hockenheim-u... ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Sta je realno.Najduzi pravac na Hockenheimu je blagi desni zavoj Parabolica na kojemu F1 postize top speed oko 325 kmh a zatim koci na samo 55 kmh jer slijedi toliko ostar zavoj da ga ni F1 nemoze proci brze i sad bi trebalo biti realno da je ova kada tu vozena 370 kmh.Daj ljudi uozbiljite se.

To ja i govorim,Hockenheim je sniman po danu a ovo ubrzanje je snimljeno po noci,ali vjerujem da je ubrzao na 370 ali sigurno ne na Hockenheim-u... ;)
;) Gore su zasrali sto su napisali na Hockenheimu sto je nemoguce.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Sta je realno.Najduzi pravac na Hockenheimu je blagi desni zavoj Parabolica na kojemu F1 postize top speed oko 325 kmh a zatim koci na samo 55 kmh jer slijedi toliko ostar zavoj da ga ni F1 nemoze proci brze i sad bi trebalo biti realno da je ova kada tu vozena 370 kmh.Daj ljudi uozbiljite se.

To ja i govorim,Hockenheim je sniman po danu a ovo ubrzanje je snimljeno po noci,ali vjerujem da je ubrzao na 370 ali sigurno ne na Hockenheim-u... ;)
;) Gore su zasrali sto su napisali na Hockenheimu sto je nemoguce.

Ništa nije "zasrano" kako ti kažeš, H je vožena staza kao što se vidi iz priloženog, a Top Speed je na autoputu. A lijepo stoji u naslovu.

Aventador TOP SPEED 370 km/h & Hockenheim Lap Test :) zar je bitno gdje :) :)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ništa nije "zasrano" kako ti kažeš, H je vožena staza kao što se vidi iz priloženog, a Top Speed je na autoputu. A lijepo stoji u naslovu.

Aventador TOP SPEED 370 km/h & Hockenheim Lap Test :) zar je bitno gdje :) :)
Zasrano jest
http://www.sarajevo-x.com/auto/lamborghini-aventador-lp700-4-dostigao-370-km-h/111219078
Citat
"Automobil je dostigao brzinu od 370 km/ na stazi Hockenheim. Zaista impresivno."

Iako je u naslovu kao sto kazes sve lijepo objasnjeno nasi ga novinari moraju bubnuti glupost
 
Član
ponovo sa-x :lol:

GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ništa nije "zasrano" kako ti kažeš, H je vožena staza kao što se vidi iz priloženog, a Top Speed je na autoputu. A lijepo stoji u naslovu.

Aventador TOP SPEED 370 km/h & Hockenheim Lap Test :) zar je bitno gdje :) :)
Zasrano jest
http://www.sarajevo-x.com/auto/lamborghini-aventador-lp700-4-dostigao-370-km-h/111219078
Citat
"Automobil je dostigao brzinu od 370 km/ na stazi Hockenheim. Zaista impresivno."

Iako je u naslovu kao sto kazes sve lijepo objasnjeno nasi ga novinari moraju bubnuti glupost

nisu to novinari :lol:
 
Top