Kradja na Cengic Vili

Kradja na Cengic Vili

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma jednostavno gdje se krecemo sve smo pohvatali jer dobra vecina nas prati neke rutine tako da ti se nesto poput ovog nmz desiti skontas to :icon_rolleyes:
 
Član
Mamicu im lopovsku pa stvarno koje je ovo jbno vrijeme ne smijes bez pistolja hodat pa sam rokat po nogama nek skine kapicu upucat govna aaaaaaa:icon_mad:
covjece mome komsiji pre neku vece obili garazu i pokusali izvuci co2 i skoro dosli do ograde lik skonta izleti sa pistolje i pocne pucat za njim pogodi ga u nogu i stigne pocne ga mlatiti nogama i sakama lik u nesvijest pao i dosla murija vako nako komsija dobije 400km kaznu za ometanje javnog reda i mira i jos predat na sud jer je taj lik koji je pokusai da ukrade od nekog drota sina jbm te drzavo:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_question:
 
Član
Evo malo kako se vracaju ti mobiteli i nasa policija :D Dosao mi poziv na vrata kao svjedok za kradju i ja odem, javim se inspektoru. Kaze on meni ukaj ovaj broj u svoj mob i ja ukucam kad broj mi od druga, kaze nazovi ga i ja ga nazovem da dodje. Kod momka je bio godinu dana mobitel uredno ga kupio sa pika. Nekoj curi su ukrali tel. iz torbe prije dvije godine ona uredno prijavila i taj mob je bio tad oko 500 KM sad vrijedi nekih 80 KM :lol:
 
Član
drugarici mi neki dan u Vivi (diskoteka) ukrali mob... prijavila policiji... nasli i locirali za pola sata momka... sve se moze kad se hoce...
 
Član
Ma otislo je ovo sve u krasni q. Ja sam odrastao na Cvili 2 i ima tu svega da bi covjek znao ko trenutno operira, imas Hrasno, Cvila 1, Otoka, Malta...Sve je to tu, ko zna odakle su, mozda su dosli i sa Alipasina...
Meni je drug na malom mostu (onaj pored Malezijskog) zboden u ledja i otet mu mobitel, ljetos mi mamu neki cigan (neka ne zamjere posteni Romi, ali ovog namjerno zovem cigan) napao u ulazu i oteo joj zlatni lancic... zena se frapirala...
Evo meni neki dan u Tibrinoj garazi na Stupu razbili suvozacevo staklo i iscupali mp3 player, svaku noc obiju jedno auto, sinoc komsiji obili garazu koja je u garazi i krenuli ukrasti gume, neko ih valjda omeo...
 
Član
Instaliras adekvatan softwer na mobilni i sam ga otkrijes kad ti neko otudji isti, ne treba ti policija :icon_biggrin:
 
Član
Ma sigurnosna situacija iz dana u dan će biti samo gora, ovo je izgleda tek početak :icon_sad:

Izgleda da nas očekuje totalna anarhija :icon_cry:
 
Član
meni su jucer vratili telefon . Ukraden prije 4 mjeseca . Ako imas IME broj naci ce ti ga samo moras inspektoru dosadjivati koji ti vodi slucaj. Idi mu svako 7 dana pitaj ima li kakvih novosti . Malo ces se peglati ali ces telefon naci.
 
Član
U kakvom je stanju telefon?
Nedavno čujem priču, ogračujem se od toga da li je istinita. Malcu su uz prijetnju nožem oteli mobitel i nešto para. Mobitel je bio neki od ovih novijih. Navodno ga starci uzeli preko BH telecoma na kredit.
Đaba i IMEI i prijave i svašta nešto. Prije izvjesnog vremena malac je slučajno upratio klošare koji su ga odradili. Par rođaka i prijatelja uz upotrebu nešto MTS-a su natjerali barabe da vrate istina drugi mobitel slične vrijednosti ali NOV.
Nakon 2 dana od "povrata" policija javlja da su našli njihov mobitel. Kupio ga policajac preko PIK-a ne znajući da je ukraden.
 
Član
serialgf je napisao(la):
meni su jucer vratili telefon . Ukraden prije 4 mjeseca . Ako imas IME broj naci ce ti ga samo moras inspektoru dosadjivati koji ti vodi slucaj. Idi mu svako 7 dana pitaj ima li kakvih novosti . Malo ces se peglati ali ces telefon naci.

e hvala na informaciji drug, inace predano sve evo od kada je objavljena tema pa ni glasa ni od koga od policije sve do danas, a imaju i IMEI i sve sam im dostavio... sad cu se malo angazovati...

apostol je napisao(la):
U kakvom je stanju telefon?
Nedavno čujem priču, ogračujem se od toga da li je istinita. Malcu su uz prijetnju nožem oteli mobitel i nešto para. Mobitel je bio neki od ovih novijih. Navodno ga starci uzeli preko BH telecoma na kredit.
Đaba i IMEI i prijave i svašta nešto. Prije izvjesnog vremena malac je slučajno upratio klošare koji su ga odradili. Par rođaka i prijatelja uz upotrebu nešto MTS-a su natjerali barabe da vrate istina drugi mobitel slične vrijednosti ali NOV.
Nakon 2 dana od "povrata" policija javlja da su našli njihov mobitel. Kupio ga policajac preko PIK-a ne znajući da je ukraden.

pa evo samo na klix-u ima tih slucajeva skoro pa svaki dan ovdje u Sarajevu, covjeku se zgadi kada cita, ali iskreno se nadam da cu i aj biti jedan od tih ,a cuo sam da su mnogima vratili telefon, ali ko zna...
Mislim bar bi mi bilo lakse kad bi smanjio stetu pa za koliko god, jer nisu male pare u pitanju... znam da mi sat ne mogu naci, ali mobitel mogu locirati smao je do njih hoce li ili nece...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top