Kradja na Cengic Vili

Kradja na Cengic Vili

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nista me ne cudi vise, evo veceras meni obili rezervar na kamionu, kamion ispod prozora, juce na drugom kamionu isto rezervar obili 20 metara od stana, prije 5 dana mi razbise auto klupom... zamijenio novu sajbu, brisac, moram jos ofarbat haubu i krov. i sve se zna ko je to uradio, al nema u ovoj drzavi zakona i suda za takve i zato to i rade...
 
Član
almyr je napisao(la):
....
Sjedio sam sa djevojkom na klupi pored Miljacke, u blizini Malezijskog mosta, kada smo krenuli pridju nam dvojica likova, jedan je 100% maloljetnik, uhvate me.....

Kako izgledaju ta dvojica? Visina, građa, kosa, ten i slično - bilo šta što si zapazio bar kod jednog a da se ističe?

Na kojoj obali si sjedio, nisi valjda iza osnovne škole uz miljacku :/ ?

I... kako te tako spretno uhvatiše za ruke itd... ?


Halali zbog pitanja ali ne živim baš tako daleko od malezijskog mosta i desi se bar jednom sedmično da ga prelazim a ljeti konstantno biciklom duž obale pičim.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
almyr je napisao(la):
....
Sjedio sam sa djevojkom na klupi pored Miljacke, u blizini Malezijskog mosta, kada smo krenuli pridju nam dvojica likova, jedan je 100% maloljetnik, uhvate me.....

Kako izgledaju ta dvojica? Visina, građa, kosa, ten i slično - bilo šta što si zapazio bar kod jednog a da se ističe?

Na kojoj obali si sjedio, nisi valjda iza osnovne škole uz miljacku :/ ?

I... kako te tako spretno uhvatiše za ruke itd... ?


Halali zbog pitanja ali ne živim baš tako daleko od malezijskog mosta i desi se bar jednom sedmično da ga prelazim a ljeti konstantno biciklom duž obale pičim.

Jedan oko 180-185cm krupniji, nista previse, max. 20godina svijetlijeg tena obojica imali su tamnu kosu, drugi je oko 170cm 16-18god. isto tamna kosa, mrsav,nisam nista specificno zapazio ni kod jednoga....
sjedio na desnoj obali miljacke ako se okrenes nizvodno, znaci ona strana malezijskog mosta gdje ima cesma,tacnije bio sam blizu terena za bocanje, klupe uz setaliste...
ma likovi polako prolazili i kad su bili pola metra od mene stadose kraj mene i sta ima ovo ono, i uhvatise me za ruke, kako sam pokusavao jednom rukom da sklonim noz s vrata ovaj drugi mi je vracao...to se sve u 5 sekundi odigralo, a i da bjezim ne mogu jer nisam bio sam...
 
Član
allroad je napisao(la):
Ma po ovom sarajevu ne treba bez pistolja hodat nikako

ma znam ja da je to tako drug, ali ne isplati se ni radi telefona lezati u zatvoru, da propucam nekoga pa onda ja idem lezati...
 
Član
Meni je samo cudno sto su to napravili dok si bio sa djevojkom ostalo me nista ne cudi. Uvijek je bilo kojekakvih kur... i kradja ali isto kao da je prije neki kodeks bio da toga nema ako je par u pitanju. A da istjerujes pravdu samo se zavalis jos vise 99% su sanse da to neces uspjet vratit sto su ti uzeli a 100% da ces popusiti neku kaznu ako uzmes stvar u svoje ruke jer tebi nije svejedno za kaznu a njih vjerovatno boli briga i bog zna koji si ti po redu kojem su to napravili. Moj ti je savjet da malo vise pratis gdje sjedas i tak to. Kao sto neko rece u prethodnom postu u centru da ti se nesto desi tako na klupi minimalne su sanse jer ima jos raje koja tako sjedi po klupicama i neko od njih ce imat los dan i priskocit ce ti u pomoc, nece iz tog razloga kao da se solidarise vec da se isprazni.
 
Član
c0d14c je napisao(la):
Meni je samo cudno sto su to napravili dok si bio sa djevojkom ostalo me nista ne cudi. Uvijek je bilo kojekakvih kur... i kradja ali isto kao da je prije neki kodeks bio da toga nema ako je par u pitanju. A da istjerujes pravdu samo se zavalis jos vise 99% su sanse da to neces uspjet vratit sto su ti uzeli a 100% da ces popusiti neku kaznu ako uzmes stvar u svoje ruke jer tebi nije svejedno za kaznu a njih vjerovatno boli briga i bog zna koji si ti po redu kojem su to napravili. Moj ti je savjet da malo vise pratis gdje sjedas i tak to. Kao sto neko rece u prethodnom postu u centru da ti se nesto desi tako na klupi minimalne su sanse jer ima jos raje koja tako sjedi po klupicama i neko od njih ce imat los dan i priskocit ce ti u pomoc, nece iz tog razloga kao da se solidarise vec da se isprazni.

ma neeeeeeeece :D
 
Super Moderator
almyr je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ma po ovom sarajevu ne treba bez pistolja hodat nikako

ma znam ja da je to tako drug, ali ne isplati se ni radi telefona lezati u zatvoru, da propucam nekoga pa onda ja idem lezati...

Ma pusti to, treba on mene zbog 100 maraka izbost, bezveze..to njima nije problem pogotovo cigama, to je isto tebi i meni otic piskit
 
Član
Ne vidim zasto ga ne bi nasli preko mreznog operatera .Cim upali telefon ,bez obzira ima li kartica u telefonu ili je stavio neku drugu,automatski ce biti lociran :icon_question:
 
Član
po IMEI broju mogu locirati ga ili kad ubaci drugu karticu naci ce policija. znam za nekoliko slicnih situacija gdje vracen telefon vlasnicima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top