Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Član
Kod mene zaledila nafta u 6 ujutro samo pokušao i ostavio u 12 upalio ali sad mi počelo puštati naftu na bosch pumpi
 
Član
edoze je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
od ovih sto nisu upalili ovdje u ze, vecina sipali dizel na ep .... :icon_rolleyes:

ja u oba auta sipam na EP i oba upalila bez po muke,a dizelasi su...

zato sam napisao vecina, dva tri uzorka nisu bas relevantna ;) trojica sa moka, sipali na ep kod mese, pun tank, marea, fabia nova, pug 407, te komsijina duja napolju parkirani zaledili, jedino fabia krenula i u voznji stala... naravno zavisi od vise faktora, stanja filtera, itd...

a danas frajeru punto stao na mostu kod centra, 607ca na m17 pored radakova...
 
Jutros na putu za Zenicu, auta idu i odjednom stanu i gotovo..Mahom su stare rage slepala novija auta..Najvise VW-a slepano, nesto Japanaca..Do Zenice sam izbrojao 29 slepanja i odustajanja iz utrke :D
 
Član
Iz prve na -6-7, ali mi i inače alnaser trokira evo čekam malo da okopni da ga vozim majstoru :lol:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Jutros na putu za Zenicu, auta idu i odjednom stanu i gotovo..Mahom su stare rage slepala novija auta..Najvise VW-a slepano, nesto Japanaca..Do Zenice sam izbrojao 29 slepanja i odustajanja iz utrke :D

O, NE! Znas li sta si ucinio :lol:
a kad skontas,najvise ih je dizela;)
 
Član
kod mene -24 napolju mi bude auto,nije htio jutros upalit,ni da zavergla,jest benzin al mi nevalja akumulator,imam onu spravicu za paljenje cim sam stavio upalio je odma..valja sad trazit akuu :icon_sad:
 
Član
u 5h jutros na -23 stilo 1.9jtd 115hp upalio od prve stim da kad je sastavio poceo da radi kao traktor IMT jedno 30 sec. kontao sam da ce da se raspadne.koje smece od euro5 sipamo :icon_mad:.novi grijaci nov akumulator i odlicna kompresija.
ja sam zadovoljan :cool: , jos nikad nije vidio garaze.
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Kod mene je Vartin akumulator vec 3 ili 4 godina,auto se non stop voza,a garancija mu na 5 godina i jutros pali ko da je sinoc stavljen ;)

Koja budala daje garanciju na akumulator 5 godina? Prvi put čujem.

Inače, 95% postova u temi je čisti off topic. Tema nije kome je auto upalilo:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Kod mene je Vartin akumulator vec 3 ili 4 godina,auto se non stop voza,a garancija mu na 5 godina i jutros pali ko da je sinoc stavljen ;)

Koja budala daje garanciju na akumulator 5 godina? Prvi put čujem.

Inače, 95% postova u temi je čisti off topic. Tema nije kome je auto upalilo:D

1000000000 %,Vartin akumulator i 5 godina garancije na njega ;)
 
Top