Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Koliko ljubimaca jutros na -20 nije upalilo

Član
mogu misliti ovih dizela kad upale, napadne te instrument tabla:lol::lol::lol:šala mala;)
 
Kod mene juce nije mogao upaliti, auto je u satoru znaci ima samo krov a ostalo otvoreno kao da je vani. Uzmem fen i cca 5min fenirao motor i okresa odma:D

Sobzirom da sam juce imao problema sinoc pokrijem motor i akumulator dekom i haubu takodje dekom prekrijem tako da je danas upalio bez ikakvih pomagala:icon_smile:
 
Član
Meni pale sva auta, a najbolje Honda, a Insignia nova jbg, ne smije zezat :D

Ali zbog loseg kvaliteta goriva u Srbiji, jednoj Insigniji se zaledio Evro Dizel i nije mogla upaliti :D
 

rs6

Član
Franki je napisao(la):
Je li ga zdravo tri puta grijat pa onda palit? :icon_smile:
Onda sastavi kao da je ljeto :D

normala da je zdravo, manje ce mu naskodit nego da ga verglas ko budala pa spalis anlaser :D
 
Ja punta nisam palio vec par dana , samo sam ga ocistio od snijega , sa strana je zatrpan jos kakav krov da mi je nabaviti i haman garazu imam :D

A golf je palio sve do juce , juce nije mogao pa smo ga klemali , al evo jutros opet upalio iz prve :D
 
Član
kod mene ispred zgrade nije upalio neki merc... i to nije zbog akkua nego liku popucala neka crijeva... haman da nije antifriz stavio..
 
Član
De ba ljudi je li sad zdravo ili nije. Ljepse mi upali kad ga grijem dva ili tri puta(ne vise) alnaser mi je sjeban nesto pa cekam da ovaj snijeg prođe da ga odvezem nemogu se popet u Citluk ne znam je li pustena ta cesta
 
Top