Koji vam je najdraži Golf ?

Koji vam je najdraži Golf ?

Koji vam je najdraži Golf ?

  • mk1

    Votes: 27 27,3%
  • mk2

    Votes: 26 26,3%
  • mk3

    Votes: 17 17,2%
  • mk4

    Votes: 16 16,2%
  • mk5

    Votes: 9 9,1%
  • mk6

    Votes: 4 4,0%

  • Total voters
    99
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kec za old schoola se ubio, dvica za čuniranja mehanike i motora, ali tricu bi volio spojedovati, jer ipak ja ne volim coskasti dizajn,a trica mi je najljepsi golf proizveden...4-5-6 necu ni da spominjem sve je to isto sranje, samo koda su facelift na facelift radili...;)

dakle za old-a keca bi uzeo, da hocu na trke dvicu bi radio, a tricu bi posjedovao jer je zlatna sredina...eto ga...
 
Član
mk2.nedam.ni.za.milijon.eura,imam.jednog,u.nasoj.je.obitelji.od.1995god.i.nikad.dosad.nije.bilo.vecih.kvarova,a.obisao.je.pola.europe
 
Član
4orka r32 :)
zasto,pa zbog svojih voznih karakteristika i pogona na 4 tocka.
dvica gti i kec pirelli :):123::123::123:
 
BHT Ovisnik
3,dizajn fin,nije kockast,cetvorke jednostavno nisam ljubitelj,ostalo ...:icon_smile:
 
Član
R32 V, nitko me nije prestigao dok sam ga vozio. IV 1.9TDI 115Hp; 3600000km nikad nije iznvjerio, baš nikad. II 1.6D najopakija mašina ikad proizvedena 15. god niti jedan ozbiljan kvar. III GTI razočarenje veliko( bar za mene). MK I 2.0 16V sa G60 iz korada na 402 išao kao lud al previše kvarova. Eto moja iskustava.
 
Član
Meni je onako najdraži kec,dizajnom i samim značajem,i kako se može srediti.Četvorku bih volio posjedovati sad,sa kakvim 17kama,zakucat u pod,ofarbat lajsne i to je to,ima drug baš takvog postaviću slike ako uslikam auto pošto je stalno u garaži.Inače,u porodici smo imali samo dvicu i to pred rat,prodata sa početkom rata i to je to što se tiče Golfova.
 
Jbga,mrzim golfa,zasto,imao mk 2,imao mk 3,bili su mi ok,pogotovo mk 3 dok nisam sjeo znate vec u sta,
ok,gledajuci realno,to su dobra auta,dobra mehanika,ok motori,povoljna odrzavanja,drze cijenu,taman za
nase isprane mozgove,pravo narodno auto,koje se krade kako je starije sve vise i vise...I mozda ne bih toliko mrzio ovaj automobil da oni koji ga kod nas voze,posebno mk 2 nisu napravili na sve moguce nacine od
njega slijedece...

Dakle,po pricama i tvrdoglavosti veselog naroda sa balkana,golf je brzi od ferrarija,ljepsi od alfe romeo,
udobniji od francuza,trosi ko zipo upaljac...itd...nista drugo ne valja,nego samo on valja,a to sto je tvrd
i neudoban,to sto udara preko rupa da se izdrzati ne moze,nikakav osjecaj za volanom,to sto su cigancili
sa opremom,al jbga vazno i bitno je kupiti dio za 10 km,a to sto ces ga zamijeniti jedno 5 puta u
godini dana je druga stvar...

I naravno,ljudi za takve limuzine stare po 20 godina i vise daju 5000 km...:lol:
Kod nas vise nije bitno ni fax zavrsiti,al ako vozis TDI nema ti ravna...:lol:

A da ne pricam kad mi je nakav sumski majstor pravio auto,tj.mjenjao disk plocice,kaze
lik,DAO BIH JA SAD 10.000 ZA OCUVANU DVOJKU 1.6 DIESEL,ja ga gledam i nemogu da
se nacudim...al ni rijeci ne rekoo,da me ne bi pilom ispilo,jer jbga golf je golf...:cool:

Dakle,svaka cast raji,koja sredi golfa,a hvala bogu ima ih na forumu(noke,nokke itd...),rade
to sa ukusom i lijepo je vidjeti ta auta,al zbog puno veceg broja ljudi sa gore nabrojanim
karakteristikama i zbog toga sto je to narodno auto tolikko precijenjeno,a ostalo podcijenjeno,
nezasluzeno naravno,ja ga mrzim...:)

Al glasam za mk 2,takvo auto se za dugo vremena nece ponoviti!!!:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top