Koji vam je najdraži Golf ?

Koji vam je najdraži Golf ?

Koji vam je najdraži Golf ?

  • mk1

    Votes: 27 27,3%
  • mk2

    Votes: 26 26,3%
  • mk3

    Votes: 17 17,2%
  • mk4

    Votes: 16 16,2%
  • mk5

    Votes: 9 9,1%
  • mk6

    Votes: 4 4,0%

  • Total voters
    99
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma "redizajnirana" 5-ica.. ili kako ga ono zovu Golf 6 :icon_biggrin:
:lol:

Treba se malo razlikovati od taxista i drotova... :D
Golf 6, po mogucnosti ono o cemu se "spekulise" R20T...
 
Član
mk2 mi je najdrazi,mada vozam mk3.Al mk2 sam imao i nikad ga necu prezalit,abd ponovo cu sebi nekad kupit mk2
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
Ma "redizajnirana" 5-ica.. ili kako ga ono zovu Golf 6 :icon_biggrin:
:lol:

Treba se malo razlikovati od taxista i drotova
... :D
Golf 6, po mogucnosti ono o cemu se "spekulise" R20T...

To je to zbog cega nebi vozio ticape :D
 
Najjace mi je kad sam vozeci se po SA na golfu 6 vidjeo pored rijeci golf
covjek stavio broj 6,jbga treba razlikoati!!!:cool:
 
zalosno, fakat zalosno...
to je, koliko sam ja upucen, uradio samo onaj sa crnom sesticom, ruzno blago zatamnjena...

izgleda teski komplexi...
 
Član
svi su dobri ali mk3 vr6 uhh zvuka pik moj nekada....:D ...heh naravno postujem i mk1 :icon_twisted:
 
Moj glas za golfa trojku definitivno dizajn koji je u to doba bio savrsen pa i danas, odlicna je baza za tuning, velika promjena u svemu naspram golfa dvojke jer imao sam jednu dvojku i ovo sad mi je druga trojka i ovo je moj najdrazi auto koji sam imao u porodici jer na njemu sam se naucio voziti i znam ga ko sebe.
san od auta mi je VW Golf 3 GTI 2.0 16v "20 jahre GTI" auto koje je imalo veliku evoluciju u odnosu na predhodnu dvojku od motora sa el. ubrizgavanjem popularnog TDI-ja kompaktnog motora VR6 koji je bio bio baza za danasnji R32, R36, W12 prvi auto u vw koncernu dizajniran na racunaru, prva karavanska izvedba, prvi u svojoj klasi sa 6 cilindricnim motorom prvi auto od strane Vw-a SA CLIMAtronic uredajem
Najljepsi raspored na imstrumenti tabli i uopste unutar , znalo se sta je obicni golf 3 a sta GTI i VR6 a ne ko golf 4 samo oznaka GTI i to slova koja se mogu nabaviti na pijaci ili iskombinovati od tvornickih slova golf i tdi jedini pravi prinjerak GTI 4 generacije Rabbit 337 i 25 Jahre gti i R32 kojeg je papreno platiti i mnogo stvari je sa golfa 3 preuzeto za golfa 4 naprimjer kocioni sistemi.
I Jos legendarni motor ABF 110 Kw za koji nisam cuo nista ruzno i vidim da je najtrazeniji motor za nase tunere, mislim naravno na VW:icon_smile:
Toliko od mene
P.S. neraspravljam se na forumu imate msn ;)
 
Legend
golf 2 definitivno,jwr imam vec jednog i obozavam ga,mada bi mogo i kec,a imao sam i tricu,vozao cetvorku,al ne svidjaju mi se ta auta nikako...
 
Super Moderator
GTI (ili ti ga g60) je najljepsi mk2 (u originalnom stanju)...
svaki mi se na neki nacin svidja... R32 mi je najljepsi mk4
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top