Koji vam je najdraži Golf ?

Koji vam je najdraži Golf ?

Koji vam je najdraži Golf ?

  • mk1

    Votes: 27 27,3%
  • mk2

    Votes: 26 26,3%
  • mk3

    Votes: 17 17,2%
  • mk4

    Votes: 16 16,2%
  • mk5

    Votes: 9 9,1%
  • mk6

    Votes: 4 4,0%

  • Total voters
    99
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Djulba sjećam se ja kad si imao tricu,isto si se kleo u VW i branio ga al baš,kao što je sad slučaj sa Fordom..Samo me kopka kad opet promijeniš marku hoćeš li nju braniti,ako i dalje ostaneš dosljedan branjenju Forda onda respect ;)
 
Schumi je napisao(la):
Djulba sjećam se ja kad si imao tricu,isto si se kleo u VW i branio ga al baš,kao što je sad slučaj sa Fordom..Samo me kopka kad opet promijeniš marku hoćeš li nju braniti,ako i dalje ostaneš dosljedan branjenju Forda onda respect ;)

100 puta sam rekao i priznao,al evo nekima treba ponoviti,hvalio dok
nisam sjeo u Forda,ne znam sta tu nije jasno,ja bar priznam pogresku,i
nakon 2 forda,eto i treceg forda...:cool:

To znaci sa magarca na konja i moram onda kuditi sporog,tvrdog,neudobnog magarca!!!Kleo se u smece,ko sto
kazu ljudi bilo ne ponovilo se...:lol:

I opet ponavljam vw ima dobre strane,al zbog ljudi koji pljuju na sve
drugo,omalovazavaju sve drugo sto nije vw,da ne govorim o
precjenjivanju vw-a itd...a nisu sjedili,ni vozili ono sto pljuju covjek zamrzi vw...jbga...:D

Dakle,opet ti schumi kazem,ako sam vozio mk 2,mk3 i onda 3 forda,
valjda imam pravo da kazem razliku izmedju ta 2 brenda,to je moje misljenje i to je to!!!

:icon_exclaim:
 
Početnik
da li si ti imo para za kakvu peticu ili sesticu nebi ti ford ni na um pao nemoj kenjati...

:icon_exclaim:

meni je mk4 najdrazi jer to mi je bilo prvo auto...
 
Default je napisao(la):
da li si ti imo para za kakvu peticu ili sesticu nebi ti ford ni na um pao nemoj kenjati...

:icon_exclaim:

meni je mk4 najdrazi jer to mi je bilo prvo auto...

Uzeo bi Focusa sa titanium opremom,vjerovatno 2.0 tdci i 136 ks,
ili mozda mazdu 3...o tim gnojevima ne bih ni razmisljao,kao i sto nisam,
pa kad tako tvrdis sto li onda cvrku ne uzeh???:lol:
 
Član
dobro ba djulba,shvatili smo da je ford najbolje auto na svijetu i da nema boljeg.

ovo je tema koji je golf najdrazi,posto tebe nema nigdje tu preskoci ovu temu :)

i meni je drazi lamborghini od golfa 5 r32 hgp biturbo al jedno su zelje a drugo mogucnosti
 
Početnik
Djulba No 2 je napisao(la):
Default je napisao(la):
da li si ti imo para za kakvu peticu ili sesticu nebi ti ford ni na um pao nemoj kenjati...

:icon_exclaim:

meni je mk4 najdrazi jer to mi je bilo prvo auto...

Uzeo bi Focusa sa titanium opremom,vjerovatno 2.0 tdci i 136 ks,
ili mozda mazdu 3...o tim gnojevima ne bih ni razmisljao,kao i sto nisam,
pa kad tako tvrdis sto li onda cvrku ne uzeh???:lol:

cvrka mi je bila prvo auto, nikad neprezaljeno... poslije nje presao na nesto bolje, pa poslije toga na jos bolje, a sad se trazi nesto posebno, naravno samo vw ili audi... a ti si jedino koji ide sa vw (konja) na ford (magarca)...
 
Član
kolko je tebi godina?
kolko si golfova vozio? kolko si drugih auta vozio? kolko si fordova vozio?

samo mi jos reci da si vozio kršinu neku sa propalim sjedistima pa ti se zgadilo nakon sto si sjeo u mekša sjedista :D
 
Početnik
ma uzeo lik za 14 milja fiestu novu novcatu i dobra mu... normalno da je dobra kad nemas jos barem 10 za dobru polovnu peticu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top