kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

IKO

Član
enesss je napisao(la):
steta sto te to udarilo druze , ali hajde rijesio si , svaka cast za sjedista , predobra !;)

a jbg moralo se i ovo kad tad desit,a i da se nije ovo dogodilo motor bi se radio svakako! ;)
 
Član
Je li ovo orginalna boja na lajsnama, jest je neko dobro pogodio kao da ih nema :icon_eek: :D
dobar bmw ;)
 
Član
123.jpg


Jel si ovo iznad gde je prekidac za svetlo i maglenke ti namestio da svetli uvece ili je tako fabricki? posto kod mene ne svetli :icon_sad:
 

IKO

Član
nisam tako mora svijetlit original! skini ovu plastiku ispod volana i promijeni sijalicu i mora svijetlit,idu ti one male ubodne sijalice tako da znas;)
 
Član
A oduvek sam sumnjao da to treba da svetli, a autoelektricar kad je menjao sijalice u tabli me ubedjivao da to ne svetli :icon_rolleyes: videcu da rasturim to i da pogledam sta je najverovatnije je crkla sijalica. Hvala ti ;)
 
Član
Cestitam ti Odavno boljeg bmw-a nisam vidio Ja sam iz Bugojna nekad dolazim u Livno javi se pa da popijemo kafu da ti ja pokazem svoj projekat mozda mozes mi pomoc malo o ideji nekoj i slicno :) pa da i tu kockicu vidim uzivo
 

IKO

Član
hvala! javi se ti kad dođes u livno pa da vidim taj tvoj projekt i da ti vidis moje vozilo;)

nije me odavno bilo na forumu pa evo da se javim sa nekim novim slikama! auto je sastavljeno davno i sad je sve uredu skroz drugo auto poslije generalke bolje vuce mirnije radi ma nemozes ga prepoznat evo par slika


pa stavljen m tech 2 volan


i kupljene neke nove felgice tj Remotec A 9x16 et 14 i 8x16 et 24

evo usporedba sa rs-icama skoro pa iste samo sto su ove remotec jednodijelne
 
Ove remotec su strasne felge, ja sam jedne nasao sve cetiri 8 jota, ali su u HR, od mercedesa 5x112, pa cu ih vjerovatno stavit na miniku. Koji je u tebe raspon sarafa, ja mislim da osim 5x112 ima jos samo za BMW-a 5x120 :cool:
 

IKO

Član
@tomislav da ove kod mene su 5x112 i redrilat cu ih na 4x100 i idu na kocku dok rs-ice ne rijesim;)
 
Top