kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

Član
Odlican Bimer, veliki sam ljubitelj kockice, vjerovatno najljepša linija bembare ikad napravljena ;)

Vidim da si farbao krov u crno, a da li si razmislj'o da ofarbas i krov i stubove ? Mislim da bi mu u kombinaciji sa bijelom perverzno stajalo :cool:

Puno srece u daljnjim radovima ;)
 
Član
odlichna kockica, bash mi se svidja ;) za pozheljet :icon_biggrin:

sad je perverzija od auta, a kakva ce tek biti kad se nabace BBS-ke :icon_smile:
a ovu trecu BBS-ku mojne prodavat', nego napravi chopavac :lol:


dsc2549u1.jpg

dsc02961hv.jpg
 

IKO

Član
Reflex je napisao(la):
Odlican Bimer, veliki sam ljubitelj kockice, vjerovatno najljepša linija bembare ikad napravljena ;)

Vidim da si farbao krov u crno, a da li si razmislj'o da ofarbas i krov i stubove ? Mislim da bi mu u kombinaciji sa bijelom perverzno stajalo :cool:

Puno srece u daljnjim radovima ;)

krov je sada bijeli imaju slike pa pogledaj. davno sam ja to prefarbao u bijelo. hvala na lijepim rijecima

Carbon je napisao(la):
odlichna kockica, bash mi se svidja ;) za pozheljet :icon_biggrin:

sad je perverzija od auta, a kakva ce tek biti kad se nabace BBS-ke :icon_smile:
a ovu trecu BBS-ku mojne prodavat', nego napravi chopavac :lol:


dsc2549u1.jpg

dsc02961hv.jpg

hvala prijatelju. od ove sto ce mi ostat viska napravit cu rezervnu:lol:
 
Član
Iko je napisao(la):
Carbon je napisao(la):
odlichna kockica, bash mi se svidja ;) za pozheljet :icon_biggrin:

sad je perverzija od auta, a kakva ce tek biti kad se nabace BBS-ke :icon_smile:
a ovu trecu BBS-ku mojne prodavat', nego napravi chopavac :lol:


dsc2549u1.jpg

dsc02961hv.jpg

hvala prijatelju. od ove sto ce mi ostat viska napravit cu rezervnu:lol:

;)
 
Član
Ma vidio sam da si vratio krov u bijelo, ali, jesi li razmišljao da i krov i stubove ofarbas u crno ? Na to sam mislio ;)
 

IKO

Član
Reflex je napisao(la):
Ma vidio sam da si vratio krov u bijelo, ali, jesi li razmišljao da i krov i stubove ofarbas u crno ? Na to sam mislio ;)

ma nije mi vise to fazon ljepse je ovako kad je sve jednostavno i tako najljepse izgleda;)
 
Član
vidim da napredujes sa kockom .....dobra ti je ispala pogotovu kad nabacis bbs.
neznam dali sam vec reko za xenone na dugim ,ja nebi ugradivo to ,ja sam ugradivo i nisam bio zadovljan sa rezultatom ,sad sam preso na pravo xenon svjetlo i to je kako treba dugo i kratko...
u maglenke nemoze stat h3 ,samo ako preradis nosac sijalice moze stat h3.preduga sijalica .
inace nastavi sa radom dokle mozes i ako traje ko umene 10 godina .....
i za mene je ljepse izgleda ako je sve u jednoj boji i prema orginalnim ide nego neke karambolke i auspuhe divlje ...
 

IKO

Član
evo i ja da se javim nakon duuuuuuuuugo vremena:icon_smile: puno se radilo a malo se zaradilo:lol: bit ce slika brdo pripremite se! evo prve slike one najtuznije tj crko mi motor tocnije leteci lezaj na radilici jbg zacepilo se sito od uljne pumpe i nije dobivao ulje i zaribao:icon_mad: evo kako je sve pocelo

vađenje motora


pa onda ciscenje bloka,ravnanje glave,kupovina dihtunga i mali milijun gluposti





evo jos slika
neki od dijelova

radilica


glava

klipovi ocisceni vs. ne ocisceni
 

IKO

Član
dosli su mi karike i leteci lezajevi! cekam jos lezece lezaje,lamelu,lamda sondu,kiler i jos neke sitnice i onda ce se pomalo sastavljat. u međuvremenu nabavljene neke gluposti:
nova sjedala


ova su sjedala iz e36 isto kao i ona prije samo sto ova imaju grijanje i ona su imala plavo platno a ova kao nesto sivo i slazu mi se sa unutrasnjosti
pa sam onda nasao ovu plastiku sto dođe ispod volana sa opcijom podizanja farova ovo sam jako dugo trazio




i jos nesto stiglo: gume za rs-ice doduse samo za nazad ali sta je tu je


rucica mjenjaca:icon_smile:


dzinn16v je napisao(la):
Sta ima jos:lol:

ajde ww sceno:lol:
 
Top