Kladionica

Kladionica

Član
odigrali jaran i ja juce iza zajebancije. eto sta kladionica, vise smo na ovom pogodili, nego na njegovom "ozbiljnom" :D

123123br.jpg
 
Član
Ja na 20 danas dobio 60, odigrao Bosna 1, Španija 2, Francuska 1 i Holandija 2. Španci bili guravi i na kraju uzeše 1:0 :icon_biggrin:
 
I mene su Norvezani zeznuli za 63 KM..isto, igrao x2, ali mi je zao zbog cinjenice da su dali go u 90 min i to iz penala!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
OmO je napisao(la):
Svaka cast :cool:

Ja ne bih smio staviti 50KM nema sanse, najvise sto sam stavio 2KM :lol:



brate ja se nikad ne kladim. Tj. jednom u sto godina.

Kada je liga prvaka i ovako ove utakmice. Ovo ostalo skupljam po markicu dvije svaki dan tako da ne osjetim ovih 50 km :D
 
Član
Ti i igraš na dosta parova, ja nikad ne pređem koeficijent negdje 7-8 kad se sabere, ovo sve preko je već " kocka " :lol: :lol:
 
Član
ma druze kocka je i kvota 7 i kvota 15 . prosli ponedjeljak usao u kladionicu i stavio 13 parova , 13 keceva i stavio 1 km i dobio 1500 km :S Kunem ti ser ne znam ni ko je igrao . To ti je kad hoce . Nekad znam staviti ove glupe po 1.20 i dobijem k....
 
Član
Druze ti si bas Sretan.. ja od 10 listica 4 puta dobio i tamam zaskirpilo mi zafalil mi 100 KM ja udjem u kladionicu onako bezveze i 8 parova odigro i dobio 140.. i jos sam par puta dobio po 20-30
A u mene mali brat svaki dan dobija po 10 KM na kladionici Digne listic odigra 2-3 para uplati 2 KM i svaki dan po 10
 
Top