Kladionica

Kladionica

Član
jbg, ja mislio igrat oba daju, al et hoffenhaim mi bio suhveli :D da je obrnut rezultat, sad bi ceko jos intera, ostali rezultati mi idu u korist, al dzaba :icon_biggrin:
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
Sto se tice Milana slazem se, mada ce nekada i pobjediti ali su za kladjenje katastrofa... Stuttgart mi je malo sumljiv..ipak Hoffenheim veceras ima pobjedu iza sebe...

Eto potvrdi se moja prognoza :icon_rolleyes:
 
Član
potvrdi se i moja za milan, lagano dobili isto kao i inter, sve je to sreca ;) zato na kladionicu i ne idu velike pare. barem sa moje strane ne :D
 
Član
Neda se nikako :D

295fxnt.jpg
 
Član
Kakvo je stanje danas?? Ima li neko kakvih sigurica?

Evo od mene 4 para : Hoffenheim 1 , Leverkusen 1, Elche 1 , Villareal 1
Kvota 9 ;)
 
Član
danas ko nije dobio nek se rokne komotno, ja nisam stigo nista odigrati, tek maloprije prije pola sata odigram da imam sta pratiti :D vidjecemo hocel sta biti :icon_biggrin:
 
Član
Bas tako... evo imam tri listica gdje sam pao i to sve po na jednoj utkakmici (igrao na svakom po 5 parova):
Manchester Utd 1 - pao
Hoffenheim 1 - pao
Sporting Lissabon 1 - pao
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
man utd ne bih ni igrao, tj igrao bih ali oba daju go, milana u gostima ne bih ni igrao, njih igram samo kad su kuci. hoffenhaim na moj listic nece ici, jer igraju toplo-hladno. jaran danas odigro hoffenhaim manje kartona, kaze to ce biti miroljubiva utakmica, bice ljudi mislima uz vukcevica (jucer ujutro dozivio saobracajnu nesrecu, u komi se nalazi), kad bogami tako i bi, doduse salihovic dobi crveni, al to se ne broji :icon_biggrin:

ja padoh na ajaxu, oba tima gol, nisam htio keca :icon_biggrin:
 
Član
za 456 KM me zajebo Mancester united...

nisam se kladio 5-6 mjeseci i uplatim i ett onaj jebeni list sam pojeo :icon_smile::icon_smile:
 
Top