Kladionica

Kladionica

Član
Pa vjeruj da je bolje oba daju gol nego x2...mada nakon ovog veceras nije nista sigurno... Juve nije kod kuce dobio,Galata cak izgubila kao i Spartak a Bayern (navijam za njih) da ne spominjem...ccc NIDZ VEZE... kao da su se kladili protiv sebe :icon_rolleyes:
 
Član
ado_d je napisao(la):
Cekamo @serialgf da vidimo koliko je love on veceras zijanio!haha

nesmijem ti ni okaciti listice . tj . sramota me . Ja kad padnem onda il na jednom il na svim ovo je nevjerovanto. Ko je sinoc pogodio taj nema pojma sa kladjenjem.
Ko se veceras bude kladio samo ce pare opet izgubiti . Otkad se kladim na ligu prvaka nisam dozivio da ne vidim ni jedan siguran par sta je ovo brate mili :S

parovi za veceras da se malo vadim :D

FC Porto - Paris SG X2
Schalke - Montpellier 1
Manchester City - Borussia Dortmund 1
Ajax - Real Madrid 2

kvota 6,39
 
Član
ZA vikend sam pao na sportingu,a sinoc jos gore...igrao x2 i pao....:icon_mad::icon_mad:

m7qg3s.png
 
Član
sve je to nafaka, ja danas na drugom listicu pogodim liverpool - stoke cisti X 3,90 kvota, a padnem na new castle - man utd oba daju i 3+, nije new castle mogo dati gola :icon_biggrin:
 
Član
Da se pohvalim juce igrao dinama,mancu,borusiu m i bilbaba uplatio 5 kvota 16 i postao ponosni vlasnik 80km HAHAH:lol::lol::lol::lol:
 
Član
nije internet kladjenje, samo provjera listica na netu ;) a mozes se i uclaniti u premieru pa igrati preko neta, isto ovako ti prikazuje...
 
Član
ima i sutra :)
ja danas pao na 3 listica, po jedan par :icon_mad:
sitne kvote i opet se neda :icon_mad:
valjda ce sutra biti vise srece...
 
Top