Kazna za pogresno parkiranje u BBI

Kazna za pogresno parkiranje u BBI

Član
taj zakon ja podrzavam :D jer ga ja koristim i parkiram se kod centrala :D on je i dalje na snazi :D
 
E nek su vise, najvise me je nerviralo oni seljacici sto parkiraju u traci a dole -2 i -3 prazni...
@Astra, pazi se ti kod centrala, nedavno sam bio, zaredane kazne na autima...
 
Član
olesoner, ja parkiram na trotoaru kod one ulice sto gleda pravo u central, tu se ne moze pisat... ne u redu od centrala, jer tu ima zabrana...
 
Član
Inace se oko BBI svi pogresno parkiraju pogotovu iza gdje je ulaz u garazu
treba postavit 2-3 drota da tamo 24 sata dnevno naplacuju kazne :)
 
Član
Necu vise ici u BBI...rijesen problem.
Barem TC ima po citavom sarajevu, a recimo da importane ne naplacuje prva dva sahata parkiga tako da covjek moze popiti kahvu rahat.
 
Član
Lycan je napisao(la):
Necu vise ici u BBI...rijesen problem.
Barem TC ima po citavom sarajevu, a recimo da importane ne naplacuje prva dva sahata parkiga tako da covjek moze popiti kahvu rahat.

recimo da je importane ikad pun vidio bi bil placali parking ta dva sata u njemu mozes komotno popit kahvu rahat nema nigdje zive duse za razliku od alte i bbi-a, a najsmjesnije je to sto jedna cijena na prizemlju na prvom spratu druga na drugom spratu treca (najniza) i taj bi centar kao trebao radit
 

IGY

Član
Lycan je napisao(la):
Necu vise ici u BBI...rijesen problem.
Barem TC ima po citavom sarajevu, a recimo da importane ne naplacuje prva dva sahata parkiga tako da covjek moze popiti kahvu rahat.

jako se tesko parkirati na oznaceno parking mjesto
i to je razlog zasto neces vise parkirati u BBI
smijesno bas.....
hoces li parkirati u importane pa ici u grad prosetati?
ja sam uvijek u bbi ako u gradu nema mjesta parkiram i prosetam do grada i ne sekiram se za auto
 
Član
IGY je napisao(la):
Lycan je napisao(la):
Necu vise ici u BBI...rijesen problem.
Barem TC ima po citavom sarajevu, a recimo da importane ne naplacuje prva dva sahata parkiga tako da covjek moze popiti kahvu rahat.

jako se tesko parkirati na oznaceno parking mjesto
i to je razlog zasto neces vise parkirati u BBI
smijesno bas.....
hoces li parkirati u importane pa ici u grad prosetati?
ja sam uvijek u bbi ako u gradu nema mjesta parkiram i prosetam do grada i ne sekiram se za auto

ma namotaj ga na prvu pa bilo gdje i bilo kako
ja sam istog mišljenja samo po džepu kod bosanca jedino to daje neki efekat... :murija:
 
Legend
kojih se gluposti nacitah boze dragi..

prije svega ispravna odluka za kaznjavanje za nepropisno parkiranje iako je to najgluplja stvar koju sam cuo u zadnje vrijeme.. pa koji q ce im zastitari i onoliki redari, nek paze malo i upozoravaju nesavjesne vozace kad vec imaju "video nadzor" nad objektom..

gdje sve ljudi parkiraju, pola auta treba oduzeti papcima...
 
.nOKe je napisao(la):
kojih se gluposti nacitah boze dragi..

prije svega ispravna odluka za kaznjavanje za nepropisno parkiranje iako je to najgluplja stvar koju sam cuo u zadnje vrijeme.. pa koji q ce im zastitari i onoliki redari, nek paze malo i upozoravaju nesavjesne vozace kad vec imaju "video nadzor" nad objektom..

gdje sve ljudi parkiraju, pola auta treba oduzeti papcima...

Nas narod ne uzima za ozbiljno zastitare, misle da su portiri ili nesto slicno, dok policija ne dodje nama je sve zajebancija. Mentalitet pecinski...
 
Član
olensoner je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
kojih se gluposti nacitah boze dragi..

prije svega ispravna odluka za kaznjavanje za nepropisno parkiranje iako je to najgluplja stvar koju sam cuo u zadnje vrijeme.. pa koji q ce im zastitari i onoliki redari, nek paze malo i upozoravaju nesavjesne vozace kad vec imaju "video nadzor" nad objektom..

gdje sve ljudi parkiraju, pola auta treba oduzeti papcima...

Nas narod ne uzima za ozbiljno zastitare, misle da su portiri ili nesto slicno, dok policija ne dodje nama je sve zajebancija. Mentalitet pecinski...

pa zastitar i nema bas neke ovlasti, moze samo opomenuti da pomaknes auto i to je to... i moze zvati sefa osiguranja zgrade...:D

20000 puta sam vidio u BBI/Importane da se raja parkira na 2 mjesta.... bilo bi lijepo da im naplate parking duplo :cool::cool:
 
Top