Kanye West i Jay-Z uništili Maybach vrijedan 1,8 milijuna kuna!

Kanye West i Jay-Z uništili Maybach vrijedan 1,8 milijuna kuna!

Bio sam prilicno izrevolitiran kad sam vidio ovaj spot, jer u zadnje vrijeme se stalno spominju djeca i ljudi u Somaliji, koji umiru od kolere i neuhranjenosti. Medjutim kad sam vidio izjavu na kraju promjenio sam misljenje u potpunosti, ako je to istina onda samo naprijed.
 
Član
Ma ovo su ljudi poceli tuning projekat od ovog pa usput ga malo isjekli pa ce ga posle skopit :D


Jebo ovo nema ni nitro :D

Nego dal bi nama Jay-Z ovak ekipno sa foruma posudio malo onu svoju zensku da pravimo kakve orgije s njom i mi smo ugrozena zemlja :icon_confused: treba i nama pomoc :D

Mogli su sta i skuplje nac bilo bi zanimljivije :icon_rolleyes:
 

187

Član
OggyBoy je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ljudi u africi nemaju sta jesti a oni bacaju tolike pare u nepovrat,,,,,,,,:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

bolje da su kintu dali u namirnice i poslali africi, a ne ovako da ispadnu face, fuj u kakvom svijetu zivimo :icon_mad::icon_mad:

:lol::lol::lol:

Davor_ je napisao(la):
Ja bi dva unistio kada bi imao toliko para cisto jer je zanimljivo :D

Ma š'a 2, 22!:cool:

trizex je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ja bi dva unistio kada bi imao toliko para cisto jer je zanimljivo :D

Takodjer :D

Moraćemo jednom nas trojica u belaj neki, pa makar se napili.:D




ajmo se utaliti i kupit golfa keca pa njega :lol::lol:
 
Član
Ma nemogu ocima u zadnje vrijeme ove amre gledati,znaju na tudji racun ziviti ali da ne ulazim sada u te stavri

zasto nisu uzeli Saleen pa ga dokrajcili , nije prvi put da kvare europsko auto , nije mi do auta ali ako kvaris kvari svoje ako se vec hvalis da imas dobar izbor pa budi onda jos popularniji
 
koki+ je napisao(la):
Ma nemogu ocima u zadnje vrijeme ove amre gledati,znaju na tudji racun ziviti ali da ne ulazim sada u te stavri

zasto nisu uzeli Saleen pa ga dokrajcili , nije prvi put da kvare europsko auto , nije mi do auta ali ako kvaris kvari svoje ako se vec hvalis da imas dobar izbor pa budi onda jos popularniji

Nemoguće je to, jer ni jedno američko smeće ne bi izdržalo da ga ovako raspilaju... :D
 
Top