Kanye West i Jay-Z uništili Maybach vrijedan 1,8 milijuna kuna!

Kanye West i Jay-Z uništili Maybach vrijedan 1,8 milijuna kuna!

trizex je napisao(la):
Spominjete bas afriku i djecu, haj' sad svi kolektivno opet na link za spot, pa premotajte na 3.10 i procitajte sta pise.

video nisam ni gledao, a ako fakat i bude tako i nadje se budala da kupi auto po nekoj xxxxx cijeni, onda kapa dole ;)
 
Član
Maybach.Flames.KanyeWest.JayZ_.OtisVideo.-525x356.jpg

jay-z-i-kanye-west-unistili-su-maybach-vrijedan-18-mil-kuna-504x335-20110832-20110813163038-07938069e6fad377997424d7585038e3.jpg

Pa pogledajte samo ovaj sexipil
 
Član
bojim se da poslije slave i ovo auto neće prodat kakvoj budali što obozava njih dvojicu (kolekcionaru nekom)

za 10 puta veće pare... :D


i onda ćemo mi svi ispast budale a oni pametni xD
 
Početnik
Nek su ga unistili,mrzim Maybacha,sta to auto ima ugradjeno u sebi dvije plavuse koje ti ceskaju jaja dok vozis kad je toliko para.
 
Član
Nije mi jasno da se ljudi loze toliko. Oni su sa ovim digli toliku prasinu da su time zaradili 10 takvih. U krajnjem slucaju, njihova lova, ako hoce nek` dupe brisu s njom.
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
ljudi u africi nemaju sta jesti a oni bacaju tolike pare u nepovrat,,,,,,,,:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

bolje da su kintu dali u namirnice i poslali africi, a ne ovako da ispadnu face, fuj u kakvom svijetu zivimo :icon_mad::icon_mad:

:lol::lol::lol:

Davor_ je napisao(la):
Ja bi dva unistio kada bi imao toliko para cisto jer je zanimljivo :D

Ma š'a 2, 22!:cool:

trizex je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ja bi dva unistio kada bi imao toliko para cisto jer je zanimljivo :D

Takodjer :D

Moraćemo jednom nas trojica u belaj neki, pa makar se napili.:D
 
Član
trizex je napisao(la):
Spominjete bas afriku i djecu, haj' sad svi kolektivno opet na link za spot, pa premotajte na 3.10 i procitajte sta pise.

Tako je! Previse Nepromisljenih komentara. Pregledajte spot do kraja, pa tek onda komentarisite :icon_rolleyes:
 
Top