Kako pomjeriti blokadu na 7500

Kako pomjeriti blokadu na 7500

Član
dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Ma sve ovo kada oduzmem i saberem ipak 1.8T 180KS fabricki i mozda cip nekada!
Abf precjenjen motor star motor, tesko naci dio za njega, turbak je novija masina nije potrosena ima bolju podrsku po svakom pitanju!

Raspitivao sam se ja dosta za 1.8T...Za swap te masine trba izdvojiti 1500E pogotovo ako je 180ks tvornicki...a o 225ks iz TT-a ili s3 da ne pricam...

Jasam nasao za 1200KM komplet polovicu audija A3, tako da tu imam sve sto je potrebno, poslije prodam svoj motor i ove djelove sto ostnu, tako da nije tolika povala!;)
 
Dejan 16v je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Ma sve ovo kada oduzmem i saberem ipak 1.8T 180KS fabricki i mozda cip nekada!
Abf precjenjen motor star motor, tesko naci dio za njega, turbak je novija masina nije potrosena ima bolju podrsku po svakom pitanju!

Raspitivao sam se ja dosta za 1.8T...Za swap te masine trba izdvojiti 1500E pogotovo ako je 180ks tvornicki...a o 225ks iz TT-a ili s3 da ne pricam...

Jasam nasao za 1200KM komplet polovicu audija A3, tako da tu imam sve sto je potrebno, poslije prodam svoj motor i ove djelove sto ostnu, tako da nije tolika povala!;)

To je odlicna cijena...
Ti si pravo njuskalo...ajde kad budem imao viska love zvat cu te da i meni nades jedan takav;)

Kod nas su cijene ajme za takve motore pogotovo u hercegovini...
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Ma sve ovo kada oduzmem i saberem ipak 1.8T 180KS fabricki i mozda cip nekada!
Abf precjenjen motor star motor, tesko naci dio za njega, turbak je novija masina nije potrosena ima bolju podrsku po svakom pitanju!

Raspitivao sam se ja dosta za 1.8T...Za swap te masine trba izdvojiti 1500E pogotovo ako je 180ks tvornicki...a o 225ks iz TT-a ili s3 da ne pricam...

Jasam nasao za 1200KM komplet polovicu audija A3, tako da tu imam sve sto je potrebno, poslije prodam svoj motor i ove djelove sto ostnu, tako da nije tolika povala!;)

To je odlicna cijena...
Ti si pravo njuskalo...ajde kad budem imao viska love zvat cu te da i meni nades jedan takav;)

Kod nas su cijene ajme za takve motore pogotovo u hercegovini...

Ma ovde je vjerovatno zbog cijene goriva a i slaba je potraznja za tim motorima!
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
to je vise nego povoljno za 1.8t, koji je tacno motor u pitanju 150, ili 180 ks

180 konja, to bi samo i uzeo, ovaj od 150 nema smisla, tu snagu vec imam, njega bi morao cipovati....
 
Top