Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
CoL3 je napisao(la):
evo jedna od danas,valjda mozete vidjeti sliku,sami led,normalno stajem i polazim uz stranu:icon_biggrin:


cak sto vise nemogu ga ni bociti,ljepi :D

e tu sam i ja isao preksinoc :cool:..protekt nema dalje za golfa2 :lol: :lol: :123: :123: :123:
Je li bilo raje dns :icon_question:
 
BHT Ovisnik
ma sta ce bit,jedine nas 3 budale na snijegu,isli na vrh staze gore ahahahh bilo je nesto raje,al u restoranima,onaj kralj sa A8,bio je na pisti,ostavio upaljenog audia i izasao i zakljucao se,dok smo mi bili neka 2 sata auto mu je radilo ahahha malo teze mi je bilo kraj njega proci jer je najdublji snijeg bio,bilo me strah da ne sklikznem na njega,al mogao sam :D vecinom je raja s dzipovima bila,ovo nesto malo s lancima,bas je mecava teska bila,al eto,bio mi gust i morao sam otici ahahah samo sam se nadao da cu moci driiftati malo,kad vraga,gume lijepe nedaju dalje ni na ledu ni snijegu hahah samo mi se 2-3 puta na tabli upalilo protiv proklizavanja,inace ne bih ni skontao
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ma sta ce bit,jedine nas 3 budale na snijegu,isli na vrh staze gore ahahahh bilo je nesto raje,al u restoranima,onaj kralj sa A8,bio je na pisti,ostavio upaljenog audia i izasao i zakljucao se,dok smo mi bili neka 2 sata auto mu je radilo ahahha malo teze mi je bilo kraj njega proci jer je najdublji snijeg bio,bilo me strah da ne sklikznem na njega,al mogao sam :D vecinom je raja s dzipovima bila,ovo nesto malo s lancima,bas je mecava teska bila,al eto,bio mi gust i morao sam otici ahahah samo sam se nadao da cu moci driiftati malo,kad vraga,gume lijepe nedaju dalje ni na ledu ni snijegu hahah samo mi se 2-3 puta na tabli upalilo protiv proklizavanja,inace ne bih ni skontao

Haha,e sta ces.nemas gdje ni driftati gore..Ima ona jedna krivina od toga mjesta gdje si slikao pa niza stranu ide na desnu stranu :D..samo tu mozez malo zabaciti :123: :123:
ali i ja sam morao protekt probati odmah,neam dalje gume ;) ;)
Po kisi nezz jos,ali meni to nije toliko ni bitno po kisi :cool: :cool:
 
BHT Ovisnik
ja sam na bmw-u zadovoljan i po kisi,kada iskljucim esp mogu ga zanjeti malo,inace nece,dobro i staje,u nas je dosta kise,al biti ces valjda zadovoljan,sada neznam kakva ti je sara,al s ovim kramponima mislim da ce i bimer izlaziti bilo gdje :D
http://zaslike.com/files/34g665jjwse3hq0bxz4c.jpg
 
Član
Nisam listao temu, ako je neko spomenuo da i ja pohvalim. Gislaved svedska guma, ja prezadovoljan.
 
Član
zbog ovog snijega jucer uzeo Hankook nove sve 4... jel imao ko iskustva ??? mislim da se nisam zajebao :D
 
Član
Ma sa bilo kojim novim zimskim nisi se zajebao :icon_biggrin:

Vozis Golfa, drugo je ko vozi kakav ozbiljan auto, on se moze zajebat :icon_biggrin:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
zbog ovog snijega jucer uzeo Hankook nove sve 4... jel imao ko iskustva ??? mislim da se nisam zajebao :D

Hankook fantastična guma. I ja planiram kupit za sljedeći set. Nisam čuo da se iko požalio ko je vozio na njima, naprotiv. Eto javi i ti utiske kad stigneš protestirat malo...Je li Hankook W310?
 
Član
mirso je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
zbog ovog snijega jucer uzeo Hankook nove sve 4... jel imao ko iskustva ??? mislim da se nisam zajebao :D

Hankook fantastična guma. I ja planiram kupit za sljedeći set. Nisam čuo da se iko požalio ko je vozio na njima, naprotiv. Eto javi i ti utiske kad stigneš protestirat malo...Je li Hankook W310?

zaboravio sam naziv ali sam zapamtio saru tako da mislim da su ove.. sutra provjerim naziv... s obzirom da je prosla sezona bila na savi, ove su svjetlosnu godinu ispred...

2000002038-2.jpg
 

MTR

Član
mirso je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
zbog ovog snijega jucer uzeo Hankook nove sve 4... jel imao ko iskustva ??? mislim da se nisam zajebao :D

Hankook fantastična guma. I ja planiram kupit za sljedeći set. Nisam čuo da se iko požalio ko je vozio na njima, naprotiv. Eto javi i ti utiske kad stigneš protestirat malo...Je li Hankook W310?

evo ja je vozam vec malo vise od mjesec dana , kod mene je W310 iCept Evo u dimenziji 195/55R15 , pa ovako :
na mokrom dosta dobra , ako ne i odlicna , naletio sam na neku lokvu skoro sa 120 km/h i nista , jedino je problem sto ne moze niko iza mene da vozi , tako vodu izbacuje :D dobar grip u krivinama , kratak put kocenja
na snijegu , ima jako dobar zaustavni put na utabanom snijegu , na bljuzgi se ne sikiras fino to guta , na ledu bez problema kreces ...

juce sam je bas dobro oprobao , isao sam u Sarajevo ujutro pa preko Romanije za Zvornik , jao majko kako je padalo nista se ne vidi , al sam drzao tempo 70-90 km/h bez problema i naravno bez ugrozavanja sebe i drugih , samo jednom mi je ABS radio i to na onoj krivini jebenoj prije Vlasenice i to je to

uglanom ni najbolja ni najgora guma koju sam do sad imao , ali je fino izbalansirana skoro pa za nase uslove , malo snijega , vode , bljuzge
 
Top