Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ahahaha.... tako ti je to... kad se kockate.... i mene su sad opljackali pa ponovo valja zaradjivat ;)
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ubismo se tamo, uzeo galetu milju,pa je on uzeo nazad, sad odo zaradjivat i popravljat ovaj krsh od honde :D
 
Početnik
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
ahahaha.... tako ti je to... kad se kockate.... i mene su sad opljackali pa ponovo valja zaradjivat ;)
pionir oci moje lijepe kad cemo malo rejsat
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

cekaj dok skupim para... nema se... ovaj krs od honde potrosi tonu al nista ne ide....
 
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

i da mi je kako ustedit za ovaj k20 ili k24 motor sto mi Mrva preporuci, al kako, jel udjes u bht sobu, dzabe sto dobijas, kad ces ostat dok ne ostanes bez marke :)
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

cim napravim auto, erole dolazim da te pobijedim...
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

eto, i ja sam se pridruzio nitto ekipi :D
sad dok se uhodam prvo :p
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

samo se ti uhodavaj, i spremaj se da gubis pare ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

sad ovo radim:

"Note this setup has 799 hp K20A2 Only!"

za to treba cca 45 000$ :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
samo se ti uhodavaj, i spremaj se da gubis pare ;)

ma nije frka.... bice para :cool:
samo, koja je funkcija kvacila ovdje.. meni isto, koliko god ga nastimao :D

EDIT: skontao sam :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

erol_brcak je napisao(la):
i da mi je kako ustedit za ovaj k20 ili k24 motor sto mi Mrva preporuci, al kako, jel udjes u bht sobu, dzabe sto dobijas, kad ces ostat dok ne ostanes bez marke :)
K20 se moze kupiti sa kesom ovaj k24 sa bodovima.. al rekao sam vec jednom, treba skupiti na racunu jedno 17-20k i vrebat ova "polovna auta" i kad ispadne honda sa k24-kom et ga :)

JuXo je napisao(la):
sad ovo radim:
"Note this setup has 799 hp K20A2 Only!"
za to treba cca 45 000$ :D
Vidim da pratis forum, moze mnogo pomoci :)
Ja sam slozio k20 na 7xx, kad nije bilo bas mnogo takvi motora po forumu i potrosio sam mnogo vise nego ti sto spominjes.. dvije trke auto ide kako treba u trecoj i sarafi popucaju.. tako je i prodam, sad mi zao:icon_mad:



sub3r je napisao(la):
samo, koja je funkcija kvacila ovdje.. meni isto, koliko god ga nastimao :D



Kvacilo UVIJEK spustiti do kraja ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ova cifra od 45 000 je napisana za k24, a pretpostavljam da idu slicni dijelovi, nisam ih usporedivao

tako sam igrao i onaj car town, poceo iz pizdarije pa dosao do 39. lvla, kupio najbolji auto, napravio rekord da djeca mogu skidati i obrisao ga :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

JuXo je napisao(la):
ova cifra od 45 000 je napisana za k24, a pretpostavljam da idu slicni dijelovi, nisam ih usporedivao

tako sam igrao i onaj car town, poceo iz pizdarije pa dosao do 39. lvla, kupio najbolji auto, napravio rekord da djeca mogu skidati i obrisao ga :D
Ako se nisi preplatio na nittu o rekordu mozes samo sanjat.. bez uvrede :icon_smile:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ma sta ce mi rekordi tu, vidim da ima ludaka u igri

a i ovo ce mi brzo dosaditi imam osjecaj :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

djesi juxo, sto me odare 2 puta :lol: :lol:
 
Top