Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

nema BhT server.. na kojem igrate :)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

nemojte stalno da izmisljate nesto novo, maxuz sam promijenio ime teme da bude uvijek ista soba, sifra 0000, ako svako krene praviti svoju sobu nikad se necemo naci....
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Ja nisam nasao ni jednu BHT pa zato,.... ;)

i nema opet :(
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ma znam, samo hocu reci stavljajte ime kakvo hocete al' bar sifra nek bude ista, da ne moramo nagadjati itd ;)

i hajde cekam vas, napravio sam
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

evo pocelo je da se zahuktava
opet
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Ev jedna slikica od mene

a0f42c4d090d774e6fd865569a6f3af0.jpg
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

hjoj smjese i sranja :D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

mashala :icon_biggrin:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Sta je misevi,nigdje nikog
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

jesi to spremio para?
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

mrva daj bogati napisi gdje se stima air to fuel omjer....kupio FPR, kupio airfuel meter, i idalje nemam nigdje stimanja....
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

trizex je napisao(la):
hjoj smjese i sranja :D
Pa da, al mi na ovoj smjesi auto najbolje ide, pravi najbolja vremena a nekvari se. Ja mu stavim neku idealnu ksmjesu gubim odmah 20-ak KS, sto ce mi ti :)
moja prepostavka da je turbo mali pa nepravi probleme :D

62f91fe916c1914cac465549f07ec48b.jpg
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

trizex je napisao(la):
mrva daj bogati napisi gdje se stima air to fuel omjer....kupio FPR, kupio airfuel meter, i idalje nemam nigdje stimanja....

mislim da mi jos nemozemo kupiti to trizex
to je u onoj sljedecoj garazi koja kosta 15000$

tek onda mozes se igrati sa ovim djidjama
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ja ciganluka :)
nema veze, ja vec kupio turbo pa cemo da vidimo :D
 
Top