Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link za igru na prvoj strani

evo skinuo sam,registrovao, radi mi taj update, do pola doslo.. ode potraziti sta dalje.. pa se vidimo na stazi kad skontam sta i kako :lol:
 
RE: Hajmo igrati nesto online - link za igru na prvoj strani

kreiro sam po starom soba - bhtuning, sifra - 0000

lets go :123:
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link za igru na prvoj strani

hahahahaha picke jedne eto i mene ponovo da ovo instaliram ... pogledajte malo moj stari account dok ja dodjem " "AdventureR" ...
 
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

eto i mene, samo sam spustio snagu, kvari mi se precesto auto onako :D
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

honda, krs ko krs :)
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

zahtjeva neki Update??
 
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

triza *****, sto utece malorpije :)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

sredio konekciju wifia napokon pa mogu igrat turnire, skupljam malo para da i ja uradim sta na autu sem ulja i filtera :)
 
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

a eo i ja to radim upravo, meni cudno ebemu, pripremo se za boost, kupio sve kovano i ono najkvalitetnije sto ima u nasoj garazi, vozio 14.1, al se auto pocelo kvarit svako malo jedan klip ode, ventil, koji k jbt, a lafo neki aftermarket kvalitet, lijepa jdm fabrika :)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

moras napredovat dalje preselit u bolje gradove da bi mogo uzimat bolje dijelove koji se nece kvarit ... saltajte tamo nittolegends forum ima uvijek finih setup-a za odredjena vozila za male pare ...
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

erol_brcak je napisao(la):
a eo i ja to radim upravo, meni cudno ebemu, pripremo se za boost, kupio sve kovano i ono najkvalitetnije sto ima u nasoj garazi, vozio 14.1, al se auto pocelo kvarit svako malo jedan klip ode, ventil, koji k jbt, a lafo neki aftermarket kvalitet, lijepa jdm fabrika :)
To je ono o cemu sam govorio, ako se posne kvariti belaji zivi.. Nadam se da si sacuvao fabr dijelove.. vrati to sve pa opet lagano dok neskontas gdje si pogrijesio

Ja da sam na tvom mjestu ja bi skupio neki 17,18k i kupio "polovnu" hondu ili acuru sa k20 motorom, ako nadjes sa k24 jos bolje ovi 18c1 i c5 su k.... motori pogotovu za boost
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

ima li koga da igra?
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online - link u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

naravno :)
 
Top