Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Ja promjenio gljivu, svijecice, kablove, svijecica, ecu, intake i kontrolu za gorivo i skrsio para k ogovana da spustim vrijeme sa 16.7 na best 15.785

FUUUJ !

Nikako fino odljepit sa starta, zadrhti mi mis ( posto je sjeban ) i kad trebam krenut napuca mi ga do bolkade hahahha....
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

P.S ajmo reci Edi da nam otvori podforum da ovdje prestavljamo svoje prerade i vozilice sa ove igrice kao sto imamo garazu i projekte haha :D
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Ih ja sam kupio sve sto se moze kupit. Od filtera preko klipova i turba do nitra. Sad sam kupio i supercardzer al izgleda da ga ne mogu namontirati na ovaj motor. A nace vrijeme mi je 14xx.
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

tibor987 je napisao(la):
Ja promjenio gljivu, svijecice, kablove, svijecica, ecu, intake i kontrolu za gorivo i skrsio para k ogovana da spustim vrijeme sa 16.7 na best 15.785

FUUUJ !

Nikako fino odljepit sa starta, zadrhti mi mis ( posto je sjeban ) i kad trebam krenut napuca mi ga do bolkade hahahha....

tibore to i mene zafrkava ako dobro krenem slajdra i zafrka me kad usaltam u 4..
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Ma recite i meni kako da osvojim, zapadne me neki auto mu ide 8.2xx :icon_eek::icon_eek:
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

_vwfan_ je napisao(la):
Ma recite i meni kako da osvojim, zapadne me neki auto mu ide 8.2xx :icon_eek::icon_eek:

nema veze sto on ide i 6, ti sebi ukucas da vozis npr. 17,5 i to je to...nek ide on, to nije bitno :D
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

ado_d je napisao(la):
Ih ja sam kupio sve sto se moze kupit. Od filtera preko klipova i turba do nitra. Sad sam kupio i supercardzer al izgleda da ga ne mogu namontirati na ovaj motor. A nace vrijeme mi je 14xx.

nemoguce jbt...pa ja idem 13.3xx skoro sa stock motorom a kad se potrudim i 13.1..nesto te jebe druze
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Oggy je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Ma recite i meni kako da osvojim, zapadne me neki auto mu ide 8.2xx :icon_eek::icon_eek:

nema veze sto on ide i 6, ti sebi ukucas da vozis npr. 17,5 i to je to...nek ide on, to nije bitno :D

sad stavio 18.000 , a odvozio 14.910 BREAK OUT :icon_eek:
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

_vwfan_ je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Ma recite i meni kako da osvojim, zapadne me neki auto mu ide 8.2xx :icon_eek::icon_eek:

nema veze sto on ide i 6, ti sebi ukucas da vozis npr. 17,5 i to je to...nek ide on, to nije bitno :D

sad stavio 18.000 , a odvozio 14.910 BREAK OUT :icon_eek:

pa kalkulisi, stimaj sebi vrijeme, ne smijes ispod vozit :D
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

_vwfan_ je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Ma recite i meni kako da osvojim, zapadne me neki auto mu ide 8.2xx :icon_eek::icon_eek:

nema veze sto on ide i 6, ti sebi ukucas da vozis npr. 17,5 i to je to...nek ide on, to nije bitno :D

sad stavio 18.000 , a odvozio 14.910 BREAK OUT :icon_eek:
to je najbolje kad stavis priblizno vremenu koje vozis
 
RE: Hajmo igrati nesto online

Lija je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Ih ja sam kupio sve sto se moze kupit. Od filtera preko klipova i turba do nitra. Sad sam kupio i supercardzer al izgleda da ga ne mogu namontirati na ovaj motor. A nace vrijeme mi je 14xx.

nemoguce jbt...pa ja idem 13.3xx skoro sa stock motorom a kad se potrudim i 13.1..nesto te je*e druze


Zavisi koji auto, ako je Honda onda stock ide 16.xxx ,a koliko cujemo Mustang ide stock 14.xxx
 
Top