Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Ljudi imam problema, naucio sam voziti i kad se trkam s nekim stanam na kraj onog zelenog i krenem tacno na zeleno svijetlo prije protivnika i kod njeg ona reakcija 0.5xx, a kod mene 1,7xxx nikako nekontam.Odem na pola staze nigdje ga odjednom brrr pored mene :icon_rolleyes:
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

vwfan... nauci na semafor... drzis gas na startu na malim obrtajima da ne proklizava.... a tako ti je to... zato sto je tvoje vrijeme mozda 15, a njegovo 10 i zato on brrrr pored tebe... haha
 
RE: Hajmo igrati nesto online

@wvfan: Nemoj stajat na kraj onog zelenog, nego na pocetak, tako mozes kretat na trece zuto i imat odlicnu reakciju ;) jer ima fore par cm da tockovi ufate trakciju i dok predjes liniju eto ti i zelenog. Mozda nisam dobro objasnio,uglavnom startaj sa pocetka zelenog i kreci na trece zuto ;)
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

zaradio neke pare, kupio dizne, i nista, djaba potrosi...aaa jbm :D

hajde, gdje je zapelo, gdje nam je soba- niko ne igra?
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

oggy svi skupljaju pare... haha... ma svasta moras nakupovat da bi imao rezultata... ;)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

kako elegantno ispusih 1300$ sad, al' jaka je trka bila do zadnjeg metra :mrgreeen:

a da, mustang plus 1000$ je 12.3 pa vi pricajte i dalje kako nema rezultata :)
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

ja trenutno polako spustam vrijeme sa usranom hondom... erole na zalost sam ovo morao napisati :lol:
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

ja sakupljam za novi comp..ovaj cu razbit kako je krenulo :(
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

spustio sam vrijeme sa 16.6 na 15.8...sto mi gori lampica chech engine?
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

pijonir de edituj prvi post, ubaci link za download ..
da se ne mora sunjat dje je :D
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

dobro kavaze ;) samo da osvojim koju marku i odma cu editovat ;) a ti do tada uci:D
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

mene sve vise nervira :lol:, jednom odvozio 14.910 i ne mogu nikako vise, slajdra i cim prebacim u 4 padnu obrtaji na 2 000 i jbg :icon_sad:
 
Top