Honda Civic savjet?

Honda Civic savjet?

Član
Uff problemi opet....
Problem bio u crijevima...kontra spojena..sve vraceno kako treba biti grijanje radi normalno...Termostat nov stavljen i radi...to jest otvara na vrijeme...Nasuta nova tekucina(antifriz) ozracena maximalno na onaj saraf sisicu i na malo crijevo iza motora...Prije kad kazaljka zakuca crijeva su malo naduta hladnjak je hladan motor je hladan ventilator se pali radi po 5 minuta...Kad smo sredili sve radilo normalno...termostat otvara..Ventilator se pali normalno i radi kratko...Nadutost crijeva smanjena..3 dana poslje kad dobije radnu temperaturu kazaljka ide skroz dole pa se vrati na normalu pa opet dole i onda krece da zakucava....Brzo se vrati koliko ventilator ohladi pa opet ide gore...Gledao cep od ulja nema famozne majoneze okolo...Crijeva sva topla i nisu previse naduta..granice normale...Pusi bijelo kao i svako drugo auto zimi...Posuda za vodu ona refuzna uvijek isto vode u njoj...Iako u hladnjaku fali tekucine...Svaki treci dan stane 1 litar da bude do cepa na hladnjaku...Onda sve normalno kazaljka se ne penje...ali i dalje blesa prema dole pa se vrati u granicu normale...Kad je kazaljka zakucana auto ide i radi i poteze sasvim normalno ne cuje se da voda kuha...ni da krklja...Moje pitanje..Jel otisao dihtung glave ili mozda napukla glava ili sta ja znam koji ***** vise...Ispitao bi sve kod majstora ali nisam dobar sa financijama... :(
 
Top