Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

svaka cast drug,sad ces je sredit da valja,dosta dobrih dijelova,ima honda da zvoni.puno srece u nastavku radova;)
 
RE: Honda Civic ED7

brine me samo prebacivanje te instrument table,bit ce tu kidanja zivaca vec vidim u pm :)

Hvala svima ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Sajba ne pase , i kako mislis sa grijanjem, ako su kod tebe sajle, a kod crx a tipke ...
 
RE: Honda Civic ED7

Ili ostavit sajle ili prebacit sve,ipak je auto tu na raspolaganju,sto god zafali,mogu se posluzit.

Za sajbu ne znam,Esmir misli da pase,al nisam ni ja siguran dok ne premjerim.

Btw,hos sjedista uzimat moja,da znam.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Sajba ne pase, to je sigurno. Sjediste poderano...pitat cu njega za sjedista od crx-a :p
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Em sto si mi pajdo em sto mi se projekat stvarno svidja :)

I evo sada skontah da sam propustio jedan page, zanima me otkuda to da je menjina CRX vec tako brzo polupana.
A napred su ti Infiniti zvucnici (bar su bili) u CRXu
 
Član
RE: Honda Civic ED7

vrh brate. honda je bolid samo tako ;) svaka cast za onu diplomu. HONDA POWER :smajli39:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

K&N je originalan placenn 150 KM :D peri benzinom susi pa spricaj dvotaktolom i ko nov :D

Eto dodje do tebe ipak crx i cjev i sve :) al te moram razocarati pa reci da zvucnici i plejer nisu moji ja sam je prodao bez muzike :D

Daj slike malo sta si kupio :D da vidim kako i koliko je slupao, jebote lik nije ni vozio i kod mene je bilo oko 2oo i neka hiljada ne znam tacno al blizu tih 220 ???

Davor_ je napisao(la):
Em sto si mi pajdo em sto mi se projekat stvarno svidja :)

I evo sada skontah da sam propustio jedan page, zanima me otkuda to da je menjina CRX vec tako brzo polupana.
A napred su ti Infiniti zvucnici (bar su bili) u CRXu



Znajuci mene normalno da sam razio doplatu za muziku :D pa je nisam dobio pa nije ni on muziku :)

I mene je iznenadilo kad prije polupana, ali bez uvrede ikome lik nije znao vozit stvarno, jedva je krenuo kad je kupio i zvao me sa benzinske nakon 3 minute da pita koje ce gorivo sipati :D a nakon pola sata da pita sto mu je temperatura stalno na sredini i ne pomjera se nigdje :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ima posebno sredstvo za pranje i podmazivanje KN-a, mislim da nije ni preskupo.

Imam ja to, operes, osusis, pospricas tim uljem i vratis nazad...
 
Top