Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

Jbg,zelen sam,priznajem,samo su dva rejsa iza mene :) no hocel mi ko objasnit o cem se radi,nemojte me cadit samo :D

@Ostali: Hvala narode ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

The Power Of Dreams je napisao(la):
dosta toga se tu moze odraditi Može se igrati sa smjesom, pa mu dat malo manje benzina(osušit smjesu), bit će nešto eksplozivniji, ali moje mišljenje je da to ne treba radit napamet, stehiometrija nije nešto s čime se treba zajebavat. Inače omjer je idealan ako je oko 14:1. tako bi trebalo da bude dalje zamajac olaksati maximalno polyuretan seleni svi moguci KONI Amontizei itd... za to sve treba para a znamo svi kakao je sada tesko doci do njiha sretno u daljim radovima

Ajde moc snova da nam se predstavis....

@erol promijeni onu cijev kanalizacionu... vjeruj mi, imao sam je i ja.. i kad je legao inox.... ogromna razlika....
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Hehhhe kao kad klinca pustis u radnju sa slatkisima,to je taj osjecaj :D samo lagano i ocerupaj sto vise mognes :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

eee to je ceif nevidjeni, kad autu dodas opremu koju nije imao i sl., pa 30 puta draze nego kad ti sve dodje "na gotovo" ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Ja sta je,eo vec sam sad uzdbudjen sav zbog ove instrument table,uh kako ce lec fino,ono zakrenuto ka vozacu,ma perverzija,digitalne su tipkice za ventilaciju,sto civic nije imao ni kao dodatnu opremu.

Uglavnom sad preko zime vracam sve unutra i zadnju klupu i plastike i tapacire sa krova,ma sve,muzikica,ono,ovo,pozelio sam malo "luksuza",a cim dodje ljeto opet stripping :D
 
RE: Honda Civic ED7

Ti mene jebes malo :)

Eh moj Boki da ti znas u kakvom se ja auto vozam zadnjih godinu dana shvatio bi da je i muzika za mene luksuz :)

Znaci vidio si Hondu na rejsu,ni plejera,ni zvucnika,ni zadnje klupe,ni tapacira na krovu,ni tapacira bilo gdje,ni tepiha,propusta vodu,ni sredisnjeg grebena,znaci potpuno ogoljena unutrasnjost,neh tako sam ja vozio auto citavo proljece i ljeto :)

Tepih,mjuza,sjedista zadnja ce za mene bit top ;)
 
Top