GOLF MKIII

GOLF MKIII

Član
malo da temu osvježim,,, prvo da počmem od guma, neki dan sam nabavio 175 55 i odmah montaža, za nazad nabavio distance 1cm,, rubove sam malo prešao jer su felge stale skoro pola godine u kući... jučer sam ih namontirao na auto...





nešto mi je zadnji kraj bio siromašan, nabavio sam zadnji spojler skinut sa gti-a, koji je trenutno na bojanju kako i maska s 2 rebra... iznutra mi je počeo otpadati tapicirung krova koji je odmah riješen, sad je i on u mat crnoj boji, i još neke sitnice čekam s e-baya.. to je to zasada
 
Član
hvala mali, boja je trebala biti baš bež ali kad smo smiksali ispala ova taxi, ima još posla ali lagano i de opet te napominjem ako mogneš da mi provjeriš one štopove.. ;)
 
Član
evo kolege malo da obnovim temu nisma odavno... na autu se dosta radilo... ispolirao sam ga, zatim stavljen je nazad kacket na gepek, štopove sam ponovo zacrvenio, uzet xenon 6k, žute žarulje za duga svijetla.. ručica mjenjača od mk4... još nekih sitnih radova bilo ko će se svega sititi... evo par slika u prirodi...







:kiss:
 
Član
evo i mene nakon malo dužeg vremena, zimi se auto većinom odrzavalo, čistilo, evo par slika sa zimskog setupa, sa zakašnjenjem... veći radovi ubrzo kreću, nadam se da će biti spreman za karlovac...


vraćen krom znak

i tu se malo igralo bojama tek tako da vidim kako bi i to stalo, da je orginal golf 4 look ne bi se bunio :O


malo još da napišem, šta sam uradio ove zime,, prvo sam promjenio zadnji lonac zbog izlaznih cijevi koje su loše izgledale i stavio oriđiđi tdi, s ispoliranim cijevima, vidi se na zadnjoj slici, zatim sam vidio u svojih kolega kako plastični pragovi mogu dignuti izgled auta pa sam ne dugo u potrazi našao u perfektnom stanju, to planiram ubrzo staviti, zatim čekam gewinde od kolege svena koje bi trebao nadam se ubrzo poslati,, radi se od d2 racing, te felge sam započeo tek raditi, boja je izabrana uz pomoć kolega, neću ništa govoriti dok se neobojaju, i čepovi sa porsche znakovima... nadam se da ću sve uklopiti prije karlovca... do pisanja!!!
 
Top