GOLF MKIII

GOLF MKIII

što se izgleda tiče lako ću ja njega srediti, mislim da je golfa 3 najlakše srediti, nego me muči ima par sitnica po limu kako da uklonim, jbg. recesija čini čuda, ali polako tek je stigao :cool:
 
imao slobodan prošli tjedan pa sam ga iskoristio na auto :cool:
sredio farove i žmigavce, te sjela gti/vr6 ralica

poskidao oznake sve, naljepnice i zalipio tablicu

našao masku sa znakom i kad sam skinuo ovu bez znaka shvatio sam da je iz jednog dijela pa trebam naći donju metalnu lajsnu te je obojati a do tada sam ovoj rebra obojao u mat crnu

stavio 6k xenon za prvu ruku dok ne dođu dvokomorni farovi pa sve lipo uštelati..

pošto mi se iskrivila jedna felga moje sam malo sredio i stavio kao zimski setup s drugim gumama

riješena i muzika nazad magnat trosistemci, naprijed pioneer dvosistemci i visokotonci


i jedna prednjeg kraja

ubrzo još novosti :cool:
 
ofarbaj zadnji znak u crnu mat prednju masku ostavi nije toliko napadna steta sto si busio zadnju policu uvjek se ulegne kad se izbusi imas rupe pozadi orginalne za zadnje zvucnike inace fin auto i malo su mi ove felge sada na njemu out
 
hvala svima, ma tek je u mene 20 dana bit će bolje i kako sam zamislio, naprijed ide oem maska s crom znakom s dvokomornim farovima, sljedeće je spuštanje ;)
 
Top