Golf Mk3 GTI 8V

Golf Mk3 GTI 8V

Član
Dobra getusa! Kad je potezes do krajnjih granica dimi li ti plavo u mene jeste ali mi je na sipci max ulja pa mozda visak izbacuje???
 
Nema grama dima koliko god u bloku da se drzi,moj je motor trenutno oko 145000 presao :). Oce to malo i ako su gumice ventila losije pa da dimi.
 
Član
Sorry na off topic ali ima li iko br. od Adamovic 85 treba mi zbog nekog djela ali nije online nikako pa ako ima neko nek mi posalje na pm, i ako moze da admini neskidaju post dok mi se nejavi hvala!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Sorry na off topic ali ima li iko br. od Adamovic 85 treba mi zbog nekog djela ali nije online nikako pa ako ima neko nek mi posalje na pm, i ako moze da admini neskidaju post dok mi se nejavi hvala!
065 544 609
 
scorpio je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Sorry na off topic ali ima li iko br. od Adamovic 85 treba mi zbog nekog djela ali nije online nikako pa ako ima neko nek mi posalje na pm, i ako moze da admini neskidaju post dok mi se nejavi hvala!
065 544 609

Evo poslao sam i ja porukom broj da me zove ,nisam bio ovdje neko vrijeme.;)
 
Nisam bojio ,vec od golfa 4 novijeg modela. i skopcao svijetle :). Ima posla sve je minijaturno al se isplati.
 
Član
adamovic85 je napisao(la):
Nisam bojio ,vec od golfa 4 novijeg modela. i skopcao svijetle :). Ima posla sve je minijaturno al se isplati.
Hvala, ja sam mislio da su obojene... Hocu kod sebe da nesto slicno uradim, ali me jebe sto ne mogu lako skinuti kazaljke...
 
Malo se cackalo u slobodno vrijeme na auto stavljen ABS namucio sam se bas ,bilo posla vise nego sam ocekivao ,al trud se isplatio radi bezprijekorno.:icon_smile:
 
Top