Golf Mk3 GTI 8V

Golf Mk3 GTI 8V

Jassmin je napisao(la):
Kolika ti je temperatura na 215 kmh?

218 km/h je naj vise sto sam vozio,a temp mi je uvek oko 80 stepeni u kakvim god da uslovima vozim,ljeti ode nekad na 90 po gradu ali cim upali ventilator odma se opet vrati.
 
Nije me bilo dugo,malo se radilo na golfu! Auto je komplet uradjeno ,mala promjena boje je bila stavljeni su krupni kristali i perla u boju. Stavljene su KW gewinde,16-ke felge,FK maska bez znaka,kristalni farovi Hella,zadnji lonac komplet rosvaj,komplet sve novo na prednjem i zadnjem trapu,nebo u kozu presvuceno,rucka mjenjaca od golfa 4,KN filter. Ima jos nekih sitnica al da ne nabrajam sve slike ce pokazati svoje.Jos je u planu nekih radova,narucio sam takodje kristalne zmigavce i maglenke sta budu u braniku i kristalne na blatobranima al malo ebay kasni :). :123:
photo046d.th.jpg
[/URL] [/img]
 
Malo se jos radilo na autu uradjen je sat u plavo i kazaljke od golfa 4 spojene i rade,stavljane druga instrument tabla malo drugacija od standardne trojkine ima osvetljenje oko ventilacije i plastike oko sata idu iz jednog dijela i presvuceni dijelovi sa carbon folijom i uradjeno komplet osvetljenje prekidacu u crveno ekstra navece izgleda :). Stavljeni el.retrovizori takodje sam uspio naci carbonske retrovizore,komplet provucena instalacija abs-a diskovi,glavcine za abs i sve skopcano.Presvlake skinute kozne i narucene po sicevima sa amblemom gti. Takodje stigle maglenke i zmigavci smouk.Eto malo se radilo :)

photo146.th.jpg
[/URL] [/img]
 
Član
super trojka, fino radis. Preporuka: skini obrve sa ovih farova-visak. Koliko si platio gewinde i ja imam u planu pa pitam onako za cijene....
 
ma ruzan bez obrvica,planiram ja farove sa socivom al necu ove kineze cekam da nalete hella il neka dobra marka,zato ove nek stoje ovako lakse ce se prodati.
 
Top