GOLF MK2 TUZLA The End

GOLF MK2 TUZLA The End

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

pioneer_09 je napisao(la):
fino je to drug ispalo.... samo ja ne bi tako radio... ok to su sitnice, ali na tim sitnicama stedi novac jer imas auto za koje mozes naci pojeftino styling dijelove, pocev od kristalnih farova, maske i ostalih djidja... ne bacaj pare na gluposti neke ;) to je moj prijedlog ;)

hvala na prijedlogu.ovo je sad samo privremeno dok ne stignu kristalni farovi i stopovi.ove godine bih trebao ici u njemacku pa sam tamo planirao nekih dijelova donijet i tako.
Hvala na tvom prijedlogi kod mene su svi prijedlozi dobro dosli i ako se meni svidjaju idu na auto.Ako jos ima neko kakav priedlog ili kritiku neka kaze.Tu smo da se pomazemo.

evo malo slika prije nego sto je farban.shuting sa rodjakovim gt-om takođe clan foruma(mauzer)
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

planiram zatamnit zadnji dio auta u jedno 30%,i neki mi prijatelji rekli da necu moc preci granicu pa jel ima neko iskustva sa tim.:icon_question:
 
RE: GOLF MK2 TUZLA

Znaci planiras zadnja bocna i zadnju sajbu ? Pusti te prijatelje, jer ocigledno ne znaju, po zakonu smijes samo zadnja bocna, ali ako zatmnis i zadnju sajbu s tim 30%, opet neces imati problema, slobodno se bacaj na posao ;),
 
RE: GOLF MK2 TUZLA

jesuu ovii golfovii extraa malo mi se ccini ovaj sa angelima ljepsi xd heh:icon_smile:al i ovaj dizel je ljep..
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

Tuznim srcem :icon_cry: vam ovo govorim ali se moram oprostit od golfa, golf ide na prodaju radi finasijskih problema :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: tako da moze LOCK.A bas mije prirastao srcu.Nadam se da ce otici u dobre ruke.
 
ma ne brini se valjda ga neces prodati uskoro:D, a sto se tice zatamnjivanja kod mene je sve 30 posto i nisam imao nikakvih problema nikad pa ni preko granice...malo kasnim al eto...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top