GOLF MK2 TUZLA The End

GOLF MK2 TUZLA The End

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

:lol::lol::lol::lol: ma dobri su i ovi dijelovi sto se mogu kod nas i u pekarama naci za dvicu :ic;);)
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

caus je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: ma dobri su i ovi dijelovi sto se mogu kod nas i u pekarama naci za dvicu :ic;);)

pa dobri su i nasi al svabo kad to napravi nemoze se ni za 100 god. pokvarit :lol: :lol:
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

konacno sastavljen kao sto sam i reko upalio je iz prve na pola kljuca test voznja u 3-coj uzaso uz ilincicu. sav je mastan nemogu da ga operem kisa,snjeg,al sutra nez kako da je vrijeme opracu ga.

izvuci cu mu one crvene linije kao god gti-ja vidio sam kod nikole kako je dobro ispalo pravo mi se svidjelo sto se tice motora nista se vise nece radit samo izgled
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

danas spajo zvucnike po autu u vrata,nazad na dasku i tako sve gdje se mogao ubacit ubacio
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

auto ide nista netrosi sad se skupljaju pare za styling. :123: :123:

Niki Lauda je napisao(la):
caus je napisao(la):
;) jesi li makar blok busio-prosirio? trebam i ja da radim masinu svom golfu ali nece otici vise od 400 KM ali iam da leti :lol: :icon_smile: gdje si kupovao te orginal dijelove???

A sta mu planiras raditi za tih 400 keeema? :icon_question:
Ja sam radio svome komplet, od vrha do dna, dijelove nabavljao u Njemakoj... doslo me u pm :lol:

PA JA SVOG URADIO ZA 300KM Mada sam imo tako nekih popusta
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

evo malo se radilo, danas oprani farovi iz nutra.subota ako bude lijepo vrijeme poliranje farbanje znaka u boju maske i zatamnjivanje stopki(zmigavac i rikverc).
 
RE: GOLF MK2 TUZLA

burazeru imas kod nas dole kod Lukavca na otpadima dijelova,karambolki i tako tih stvari za golfa 2 dobrih a jeftinih...posto si blizu mozes tu pogledat sve sto te zanima za golfa svog:icon_smile:

a imam ja za golfa ti alarmni sistem ako si zagrijan za to :cool:

ps: vidim da ima posla pune ruke jer ti je auto ko i kod mene vjecito uprljano iznutra ehehhe
 
Član
RE: GOLF MK2 TUZLA

Evo jos se radilo na golfu.zatamnjeni stopovi,prednje zmige,lim između vrata i maska u mat crnu...samo jos stopove malo preci lakom.
 
Administrator
RE: GOLF MK2 TUZLA

fino je to drug ispalo.... samo ja ne bi tako radio... ok to su sitnice, ali na tim sitnicama stedi novac jer imas auto za koje mozes naci pojeftino styling dijelove, pocev od kristalnih farova, maske i ostalih djidja... ne bacaj pare na gluposti neke ;) to je moj prijedlog ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top