Golf mk2 (hvala DADO)

Golf mk2 (hvala DADO)

ArminM je napisao(la):
sve uredu samo nemoj da mu ucinis nesto sto mu ni sam Dado ne bi ucinio, drago mi je sto je ovakav stroj ostao u istom gradu gdje je i postao ovakvim kakav jeste, dado je tu da ti pomogne sve sto ti bude trebalo. Stvarno si se rodio pod sretnom zvijezdom pa si kupio takav auto, od takvog covjeka
ono sto on ima pod haubom treba da bude uzor svima nama
APOTEKA brate, apoteka. Dzabe kilovati, dzaba snaga motora kad pogledam kako ga je drzao. Budi ponosan sto si vlasnik ovog auta, cuvaj ga i pazi maximalno
komentarisao sam i prije, ali jos jednom da ti pozelim puno predjenih kilometara i puno sretnih trenutaka sa autom kao sto je vjerujem i dado imao;)

Hvala drug puno ;) mozda se upoznam mislim nadam se da hocemo, a sto se tice motora to nema rijeci bio je perfektan i truditi cu se da takav i ostane ipak po meni bolje ostaviti ovako ljep motor nego neki krs ubaciti da se kvari svakih 5000 km hvala jos jednom i nadam se da cu nauciti dosta toga uz dadu jer stvarno rekao je sto god treba samo zovi ja sam tu da ti pomognem a mislim da svi clanovi sto se odrzavanja auta opcenito a motora pogotovo trebaju kod dade jedno tjedan dana na poducavanje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a da nesto pokvarim to nema sanse ja sam rekao da nista necu dirati osim ne daj Boze da bude nekih problema a da nesto mjenajm to nema sanse golf ostaje kakav je bio a ako se nesto i bude mjenjalo biti se dobro pormisljeno i uz najbolje savjete (nadam se)
 
Član
taj style je provjeren, i dado je to dobro radio, motor- ah sta da ti kazem, svi su pricali protiv tih motora, i ja sam takav, jer sam imao losa iskustva
ali to kod dade nije slucaj, taj motor je kao nov, po svemu sudeci, kad sam vidio kako ga drzi urednim sve mi je bilo jasno
vjerujem da on moze zadovoljiti tvoje potrebe, bas bi bila steta skrnaviti ga sad takvog kakav je, ako budes imao potrebu usuditi se na neki swap odradi to, ali bez jakog motiva nemoj ni razmisljati o tome, jer je golf i ovako predivan, neces se stidit otvorit haubu ni pored sto puta jacih masina, u to sam uvjeren
 
ArminM je napisao(la):
taj style je provjeren, i dado je to dobro radio, motor- ah sta da ti kazem, svi su pricali protiv tih motora, i ja sam takav, jer sam imao losa iskustva
ali to kod dade nije slucaj, taj motor je kao nov, po svemu sudeci, kad sam vidio kako ga drzi urednim sve mi je bilo jasno
vjerujem da on moze zadovoljiti tvoje potrebe, bas bi bila steta skrnaviti ga sad takvog kakav je, ako budes imao potrebu usuditi se na neki swap odradi to, ali bez jakog motiva nemoj ni razmisljati o tome, jer je golf i ovako predivan, neces se stidit otvorit haubu ni pored sto puta jacih masina, u to sam uvjeren

a ono Dado mi je isto rekao neki dan kada smo se vozili ono da motor nije uopce slab u sto sam se uvjerio ono kada kazes da je 1.3 nitko gotovo ne vjeruje a meni trenutno nije potreban jaci motor jer i ovaj ovakav moze da ide nekih 120-130 km/h ja svakako brze ne smijem i na autocesti tako da u skoroj buducnosti se nece mjenjati a sto se odrzavanja motora i auta tice slike govore 1000 rijeci jako je malo ovako odrzavanih auta jaaaaaaaako malo
 
BHT Ovisnik
ma smijes ko i drugi,nitko ne gleda jesi li tek polozio,bar ja nikada nisam imao problema s tim:cool:

a sto se tice golfa tu nema price,zna svatko kakav je,znam ga od kada ga je dado kupio,golf je bez mane,a dobro i ide:cool: niti jedan obicni diesel nemoze nista,sad trubo diesel neznam,mislim da je tu negdje s onim 44kw,al svakako dobro ide,evo nekada davno protiv mene s jettom:D
http://www.youtube.com/watch?v=CbFBBFR4LBM

samo ga cuvaj,odrzavaj,a kasnije nekada tek uzmi neki jaci motor pa ga prije toga dovedi bar u priblizno stanje kao dado ovaj i biti ces miran covjek:cool: sretno:cool:
 
CoL3 je napisao(la):
ma smijes ko i drugi,nitko ne gleda jesi li tek polozio,bar ja nikada nisam imao problema s tim:cool:

a sto se tice golfa tu nema price,zna svatko kakav je,znam ga od kada ga je dado kupio,golf je bez mane,a dobro i ide:cool: niti jedan obicni diesel nemoze nista,sad trubo diesel neznam,mislim da je tu negdje s onim 44kw,al svakako dobro ide,evo nekada davno protiv mene s jettom:D
http://www.youtube.com/watch?v=CbFBBFR4LBM

samo ga cuvaj,odrzavaj,a kasnije nekada tek uzmi neki jaci motor pa ga prije toga dovedi bar u priblizno stanje kao dado ovaj i biti ces miran covjek:cool: sretno:cool:

hvala na podrsci a tako i namjeravam ipak sada idem najvjerojatnije na faks u inozemstvo tako da nebi bilo smisla ista supati po ovome savrsenstvu pa tako da samo odrzavanje za sada kako sam vec naveo
 
Evo da osvježim malo temu ništa nisam imao niti imam potrebu da mjenjam ili prepravljam samo održavam ovako kako jeste pa evo par slika da vidite jel odrzavam kako spada :D
dsc03001b.jpg

dsc02997i.jpg

dsc02995yo.jpg

dsc03008t.jpg

dsc03014x.jpg

dsc03016m.jpg

dsc03017m.jpg
 
Član
cisci benzinski motor nisam vidio, bio je takav i kod dade dok je bio, sada i ti nastavljas fino da to odrzavas. samo tako:cool::cool:
 
Član
S65-///AMG je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
cisci benzinski motor nisam vidio, bio je takav i kod dade dok je bio, sada i ti nastavljas fino da to odrzavas. samo tako:cool::cool:

trudim se to je najmanje sto mogu učiniti za sada :lol: :lol:

samo ulje i filtere na vrijeme mjenjaj i to je to...
znam ovo auto doooobro, dosta sam vremena proveo s njim.. fino ide, slusa... to je to :)
 
evo baš idući tjedan idem kupiti ulje tako da se i radi toga ne treba brinuti radim ja sve kako mi je Dado rekao :cool:
 
Član
S65-///AMG je napisao(la):
evo baš idući tjedan idem kupiti ulje tako da se i radi toga ne treba brinuti radim ja sve kako mi je Dado rekao :cool:

nemoj zaliti za ulje koju marku...
evo ja preporucujem shell za benzince... nije ti puno skup, ti mozes sipati i 15w40...
 
razmišljam jos da li nastavim što je i Dado ili da pređem na nesto drugo ugl ne volim štediti na ulju gumama i slično jer to je osnovno
 
Top