Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Član
uh....dobar pravo :) samo sto bi ja vratio one fabricke stop i ganjaj tapacirunge kakve crne il presvuci svoje i tepih crni :) ;)
 
MeBeSad je napisao(la):
uh....dobar pravo :) samo sto bi ja vratio one fabricke stop i ganjaj tapacirunge kakve crne il presvuci svoje i tepih crni :) ;)

ocito isto razmisljamo:icon_biggrin:
To je sljedece u planu...jbg nemozes sve naci odjednom;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
uh....dobar pravo :) samo sto bi ja vratio one fabricke stop i ganjaj tapacirunge kakve crne il presvuci svoje i tepih crni :) ;)

ocito isto razmisljamo:icon_biggrin:
To je sljedece u planu...jbg nemozes sve naci odjednom;)

samo lagano druze vec je na veoma dobrom putu za kratko vrijeme :cool::cool:
 
sta tebe tjera da ides vise u pod bolan ipak nece ti to biti lako voziti na toj visini osim ako ne popravis cestu do cure :lol: :lol: :lol: ma golf je EXTRA ali na tvoje premisljanje moj odgovor je BBS je BBS iako i ove Markove stoje do jaja ugl sam odluci
 
Član
kao sto i kolege rekose golf je jedan od boljih na ovim prostorima.. nesmijes to reci za bbs:D.. salim se odlicno mu stoje i ove felge, nebi se mogao odluciti koje su bolje
 
Ma bit ce bbs odlicne,dok odtokarim malo adaptere i stavim prave gume i takodjer cu malo odradti nagib kotaca da moze ostati ovako zakucan a da ne struze o blatobran...
 
Član
auspuh i stopke si ubo samo tako :) meni felge premalo izgledaju :) nije to za duboke karambolke :D odradi ovo sto si napisao i bit ce vrh :)
 
Član
Odlično auto,vidim da se radi kako treba i da si se posvetio detaljima da bi to izgledalo savršeno.Dobro mu stoje i 14-ke ;)
 
Legend
Ma drug... auto gori... malo mi maska izgleda nategnuto, al hajde da ne sitnicimo... :cool:

svaka cast drug... :cool:
 
Top